Wijzigingen

Ga naar: navigatie, zoeken

Overleg gebruiker:Regenmaker

373 bytes toegevoegd, 8 nov 2015 18:37
Haarlem-IJmond
::De wijzigingen die je net doorvoerde mag je terugdraaien, dat is een omleiding in IJmuiden. Omdat de omleiding enkele maanden duurt is hij ook in de dienstregeling opgenomen, waarom dit na 13 dec. ook zo is weet ik niet. Maar als je de omleiding bekijkt die je idd dat Gijselveldtplantsoen een tijdelijke halte is. [[Gebruiker:Milco|Milco]] ([[Overleg gebruiker:Milco|overleg]]) 8 nov 2015 17:27 (CET)
:::Ja, ik dacht omdat dit na 13 december het hele jaar ook zo was dat het een wijziging vanaf 18 oktober 2015 was. Ik laat het wel even zo staan als je het niet erg vindt? Als het nog wijzigt pas ik alles weer aan! In Zwolle werden laatst ook tijdelijke haltes de definitieve route bij de werkzaamheden in het centrum, dus is prima mogelijk dat het de standaard route wordt. [[Gebruiker:Regenmaker|Regenmaker]] ([[Overleg gebruiker:Regenmaker|overleg]]) 8 nov 2015 17:34 (CET)
::::Als jij het bijhoudt vind ik het prima. Ik denk toch echt dat het een omleiding betreft; er zijn namelijk routewijzigingen bij de lijnen 3, 74, 75, 82 en 280 en het lijkt mij stug dat vanaf 13 december ineens al deze lijnen een ommetje gaan maken en de route daardoor langer wordt. [[Gebruiker:Milco|Milco]] ([[Overleg gebruiker:Milco|overleg]]) 8 nov 2015 17:37 (CET)
69.086
bewerkingen

Navigatiemenu