1.935 bytes toegevoegd,
7 nov 2009 12:34 {{VSerieInfo
|serie=700
|dienstregeling=1989/1990
|vervoerder=NS
|traject=[[Hoofddorp]] - [[Amsterdam Centraal|Amsterdam CS]] - [[Groningen]]/[[Leeuwarden]]
|treinsoort=Intercity
|frequentie=1x/uur
|basisfreq=1x/uur
|opmerkingen=Rijdt als stoptrein tussen [[Hoofddorp]]-[[Amsterdam Centraal|Amsterdam CS]] en [[Zwolle]]-[[Groningen]]/[[Leeuwarden]]
}}
'''Treinserie 700''' was in de [[NS]]-dienstregeling 1989/1990 de verbinding tussen Hoofddorp, Schiphol, Amsterdam en Groningen / Leeuwarden.
In Zwolle werd de trein gesplitst in een deel voor Groningen en een deel voor Leeuwarden.
{{ TreinRouteTop |
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|0sr}} | Hoofddorp}}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | Schiphol}}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | Amsterdam Lelylaan}}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Amsterdam De Vlugtlaan}}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Amsterdam Sloterdijk}}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | Amsterdam CS | Amsterdam Centraal}}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | Hilversum}}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | Amersfoort}}
{{ TreinRouteRij | {{BRimg|rICar}} | Zwolle}}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Meppel}}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsICr}} | Steenwijk}}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Wolvega}}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsICr}} | Heerenveen}}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Akkrum}}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Grouw-Irnsum | Grou-Jirnsum}}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsIC0}} | Leeuwarden}}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Meppel}}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Hoogeveen}}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Beilen}}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsICr}} | Assen}}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsr}} | Haren}}
{{ TreinRouteRij | {{Rimg|rsIC0}} | Groningen }}
}}
== Spoorlijnen ==
{{TSlijnen|
{{TSlijn|Westtak}}
{{TSlijn|Oosterspoorweg}}
{{TSlijn|Centraalspoorweg}}
{{TSlijn|Staatslijn B}}
{{TSlijn|Staatslijn C}}
}}