Op [[VSL Dienstregeling 1993/1994|23 mei 1993]] werd de frequentie in de ochtendspits van Heerlen ''naar'' Sittard verlaagd naar een halfuursdienst, in omgekeerde richting werden de ritten verschoven waardoor de feitelijke frequentie terugging van een 10-minutendienst naar een kwartierdienst.
In de Op [[VSL Dienstregeling 1994/1995|dienstregeling 29 mei 1994/1995]] werd op maandag t/m vrijdag en zaterdagmiddag nog steeds elk half uur geredeneen speciale zomerdienstregeling geïntroduceerd. In Dit betekende dat de daluren en op zaterdag overdag in vakantieperioden slechts 1x/uur. Op zaterdagochtend en zondag frequentie het grootste deel van de gehele dag verlaagd werd slechts naar 1x/uur geredenvanwege het geringere aantal reizigers.
In de [[Hermes Dienstregeling Zuid-Limburg 1997/1998|dienstregeling 1997/1998]] kreeg de lijn gezelschap van [[Lijn 633 Heerlen Busstation/NS - Sittard Station NS|lijntaxi 633]], deze ging de minder rendabele ritten vervangen.