60.236
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfo
|lijnnr=316
|afbeelding=Lijn316 Shw.jpg|onderschrift='''Lijn 316''' rijdt bij 't Schouw.|route=Amsterdam Centraal (- Noord) - Broek in Waterland - Volendam - Edam
|vervoerder=[[EBS]]
|materieel=[[Scania Omnilink|Scania Omnilink (G)]]
|frequentie_zondag=2-4x/uur
}}
'''Lijn 316''' rijdt van Amsterdam via Broek in Waterland, Monnickendam, Katwoude en Volendam naar Edam.
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rer}}{{Rimg|0sTr}} | Amsterdam|Amsterdam Centraal IJzijde|Amsterdam, CS IJzijde]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{BRimg|rrar}} | Amsterdam, Prins Hendrikkade}}
{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsBr}} | Amsterdam|Amsterdam Buikslotermeerplein|Amsterdam, Buikslotermeerplein}}