140.967
bewerkingen
Wijzigingen
Nieuwe pagina aangemaakt met '{{Nieuwedrgl1}} {{LijnInfo |lijnnr=107 |vervoerder=Connexxion |concessie=Zeeland (2015-2024) |voorganger=[[Lijn 107 Bergen op Zoom Station - Stavenisse Poststra...'
{{Nieuwedrgl1}}
{{LijnInfo
|lijnnr=107
|vervoerder=[[Connexxion]]
|concessie=Zeeland (2015-2024)
|voorganger=[[Lijn 107 Bergen op Zoom Station - Stavenisse Poststraat|107]], [[Lijn 108 Bergen op Zoom Station - Sint Annaland Dorpsweg|108]]
|periode=1 maart 2015
|lijnsoort=Streekbus
|frequentie_spits=1x/uur
|frequentie_dal=1x/uur
|frequentie_zaterdag=1x/uur
|frequentie_zondag=1x/uur
|frequentie_avond=1x/uur
|route=Bergen op Zoom - Halsteren - Tholen - Poortvliet - Scherpenisse - Sint Maartensdijk - Stavenisse - Sint Annaland - Sint Maartensdijk
}}
'''Lijn 107''' rijdt van Bergen op Zoom via Halsteren, Tholen, Poortvliet, Scherpenisse, Sint Maartensdijk, Stavenisse en Sint Annaland weer terug naar Sint Maartensdijk.
== Dienstregeling ==
*De bus is altijd gekoppeld aan [[Lijn 108 Bergen op Zoom Station - Sint Maartensdijk Provincialeweg|lijn 108]], die vanaf Sint Maartensdijk weer terug rijdt naar Bergen op Zoom.
*De eerste twee ritten doordeweeks en de eerste rit in het weekend begint in Sint Maartensdijk en maakt alleen het rondje via Stavenisse.
*De laatste rit van de dag eindigt in Sint Maartensdijk en maakt niet meer het rondje via Stavenisse.
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRij| {{Rimg|0sTr}}↓ | [[Bergen op Zoom|Bergen op Zoom, Station]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | [[Bergen op Zoom Asselbergsstraat|Bergen op Zoom, Asselbergsstraat]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bergen op Zoom, Ravelijn}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bergen op Zoom, Noordsingel}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bergen op Zoom, B. Stulemeijerlaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bergen op Zoom, Halsterseweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bergen op Zoom, Burgerhout}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Halsteren, Nieuwe Molenweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Halsteren, Dorpsstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Halsteren, Jannelandseweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Halsteren, Tholenseweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Halsteren, Slikkenburg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Tholen, Deltaweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Tholen, Grindweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Tholen, Vliethof}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Tholen, Hertenkamp}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Poortvliet, Zuidplantsoen}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Scherpenisse, Spuidamstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Sint Maartensdijk, Provincialeweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Stavenisse, Boswei}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Stavenisse, Poststraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Stavenisse, Tolweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Sint Annaland, Dorpsweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Sint Annaland, Tweede Dijk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rs0}}↓ | Sint Maartensdijk, Provincialeweg}}
}}
== Geschiedenis ==
Op [[Concessie Zeeland 2015|1 maart 2015]] is de nieuwe dienstregeling van de [[Concessie Zeeland]] ingevoerd. Op dat moment zijn lijnen [[Lijn 107 Bergen op Zoom Station - Stavenisse Poststraat|107]] en [[Lijn 108 Bergen op Zoom Station - Sint Annaland Dorpsweg|108]] geherstructureerd. Lijn 107 reed vanaf dat moment een gewijzigde route en kreeg zijn eindpunt in Sint Maartensdijk. De lijn reed alleen nog maar vanaf Bergen op Zoom naar Sint Maartensdijk.
{{LijnInfo
|lijnnr=107
|vervoerder=[[Connexxion]]
|concessie=Zeeland (2015-2024)
|voorganger=[[Lijn 107 Bergen op Zoom Station - Stavenisse Poststraat|107]], [[Lijn 108 Bergen op Zoom Station - Sint Annaland Dorpsweg|108]]
|periode=1 maart 2015
|lijnsoort=Streekbus
|frequentie_spits=1x/uur
|frequentie_dal=1x/uur
|frequentie_zaterdag=1x/uur
|frequentie_zondag=1x/uur
|frequentie_avond=1x/uur
|route=Bergen op Zoom - Halsteren - Tholen - Poortvliet - Scherpenisse - Sint Maartensdijk - Stavenisse - Sint Annaland - Sint Maartensdijk
}}
'''Lijn 107''' rijdt van Bergen op Zoom via Halsteren, Tholen, Poortvliet, Scherpenisse, Sint Maartensdijk, Stavenisse en Sint Annaland weer terug naar Sint Maartensdijk.
== Dienstregeling ==
*De bus is altijd gekoppeld aan [[Lijn 108 Bergen op Zoom Station - Sint Maartensdijk Provincialeweg|lijn 108]], die vanaf Sint Maartensdijk weer terug rijdt naar Bergen op Zoom.
*De eerste twee ritten doordeweeks en de eerste rit in het weekend begint in Sint Maartensdijk en maakt alleen het rondje via Stavenisse.
*De laatste rit van de dag eindigt in Sint Maartensdijk en maakt niet meer het rondje via Stavenisse.
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRij| {{Rimg|0sTr}}↓ | [[Bergen op Zoom|Bergen op Zoom, Station]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | [[Bergen op Zoom Asselbergsstraat|Bergen op Zoom, Asselbergsstraat]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bergen op Zoom, Ravelijn}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bergen op Zoom, Noordsingel}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bergen op Zoom, B. Stulemeijerlaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bergen op Zoom, Halsterseweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bergen op Zoom, Burgerhout}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Halsteren, Nieuwe Molenweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Halsteren, Dorpsstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Halsteren, Jannelandseweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Halsteren, Tholenseweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Halsteren, Slikkenburg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Tholen, Deltaweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Tholen, Grindweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Tholen, Vliethof}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Tholen, Hertenkamp}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Poortvliet, Zuidplantsoen}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Scherpenisse, Spuidamstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Sint Maartensdijk, Provincialeweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Stavenisse, Boswei}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Stavenisse, Poststraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Stavenisse, Tolweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Sint Annaland, Dorpsweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Sint Annaland, Tweede Dijk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rs0}}↓ | Sint Maartensdijk, Provincialeweg}}
}}
== Geschiedenis ==
Op [[Concessie Zeeland 2015|1 maart 2015]] is de nieuwe dienstregeling van de [[Concessie Zeeland]] ingevoerd. Op dat moment zijn lijnen [[Lijn 107 Bergen op Zoom Station - Stavenisse Poststraat|107]] en [[Lijn 108 Bergen op Zoom Station - Sint Annaland Dorpsweg|108]] geherstructureerd. Lijn 107 reed vanaf dat moment een gewijzigde route en kreeg zijn eindpunt in Sint Maartensdijk. De lijn reed alleen nog maar vanaf Bergen op Zoom naar Sint Maartensdijk.