'''Lijn 68''' rijdt reed van het Zuidplein via Industriegebied Waalhaven naar Heijplaat.
In de ochtendspits rijdt reed van Slinge naar de Van Maasdijkweg iedere vijf minuten een bus. Van Zuidplein naar Slinge en van Van Maasdijkweg naar Heijplaat wordt werd ieder kwartier gereden, net als de gehele route naar Zuidplein.
In de middagspits wordt werd in beide richtingen ieder kwartier gereden op het hele traject.
Op maandag t/m vrijdag wordt werd via de Van Maasdijkweg gereden. In het weekend wordt werd de route via Waalhaven Z.Z. gereden.
== Route ==
}}
== Historie Geschiedenis ==
De vorige dienstregeling voor [[Lijn 68 Rotterdam, Zuidplein - Heijplaat ( - 22-08-2010)|lijn 68]] liep tot en met 22 augustus 2010.
Met ingang van [[RET Dienstregeling 2015 |14 december 2014]] zijn de lijnen [[Lijn 68 Rotterdam, Zuidplein - Rondoplein|68]] en [[Lijn 71 Rotterdam, Zuidplein - RDM Campus Heijplaat|71]] samengevoegd tot een nieuwe [[Lijn 68 Rotterdam, Zuidplein - RDM Campus|lijn 68]], die als [[6-4-2|6-4-2 Bus]] gaat rijden. Deze nieuwe lijn 68 zal altijd via Waalhaven Zuidzijde rijden in plaats van over het bedrijventerrein. Alleen in de ochtendspits zijn er nog enkele ritten van metrostation Slinge naar de Waalhaven die eindigen op het bedrijventerrein. Buiten de spitsuren zullen reizigers van het bedrijventerrein dus moeten lopen naar de haltes op de Waalhaven Zuidzijde.