|frequentie_spits=1x/uur
|frequentie_dal=1x/(2) uur
|frequentie_zaterdag=5x/dag (''[[LijnBelBus]]'')|frequentie_avond=1x/dag (''[[LijnBelBus]]'')
}}
'''Lijn 62''' rijdt van Loppersum via Westeremden, Garsthuizen, Eppenhuizen en Zandeweer naar Uithuizen.
In de ochtendspits richting Uithuizen wordt er niet via Westeremden gereden, er wordt dan wel via de N999 gereden. In de richting Loppersum wordt er wel via Westeremden gereden, maar niet via e N999.
== Route ==
{{ RouteTop |{{ RouteRij | {{Rimg|0sTr}} | [[Loppersum|Loppersum, Station]]}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Loppersum, Stork}}{{ RouteRij | {{BRimg|rrar}} | Westeremden, Fiveldijk}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Westeremden, Molenweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Westeremden, Kerk}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Westeremden, Molenweg}}{{ RouteRij | {{BRimg|rarr}} | Westeremden, Moeke's Hoes}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Garsthuizen, Coolmanspad}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Garsthuizen, Smydingheweg 29}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Garsthuizen, Kerk}}{{ RouteRij | {{RimgBRimg|rsrrrar}} | Garsthuizen, Kraaibek}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsrrlr}}{{Rimg|rhlr}} | Eppenhuizen, N999}}{{ RouteRij | {{RimgBRimg|rsrrarr}} | Eppenhuizen, Kerk}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Zandeweer, Molen}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Zandeweer, Hoofdstraat}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Doodstil, Veilingweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Uithuizen, Havendwarsweg}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Uithuizen, J. Cohenstraat}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Uithuizen, Wilgenbos}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Uithuizen, Geraldadrift}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Uithuizen, De Laan}}{{ RouteRij | {{Rimg|rsT0}} | [[Uithuizen|Uithuizen, Station]]}}
}}