Lijn 836 Düsseldorf, Am Seestern - Universität Süd
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 836 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Rheinbahn |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Düsseldorf |
Materieel | Solaris Urbino G MAN Lion's City G |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond (werkdagen) | 0-3x/uur |
Avond (weekend) | 0-2x/uur |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | 0-3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 836 rijdt van Düsseldorf Lörick via Oberkassel, Bilk, Universität, Himmelgeist, Itter en Holthausen naar Reisholz.
Dienstregeling
- Doordeweeks na circa 21:00 uur, op zaterdag na circa 19:00 uur en op zondag de gehele dag wordt alleen tussen de haltes Am Seestern en Belsenplatz gereden. Hierbij starten de ritten richting Am Seestern bij de halte Universität Süd.
- Doordeweeks wordt de frequentie na circa 21:00 uur afgebouwd naar 2x/uur.
- Op zondag wordt na circa 12:00 uur de frequentie verhoogd van 2x/uur naar 3x/uur.
- Wanneer naar de halte Belsenplatz en vanaf de halte Universität Süd wordt gereden, is deze lijn op beide haltes gekoppeld aan lijn 835.
Route
Halte | ||
Düsseldorf, Am Seestern | ||
Düsseldorf, Linnicher Straße | ||
Düsseldorf, Lütticher Straße | ||
Düsseldorf, Niederkasseler Kirchweg | ||
Düsseldorf, Lanker Straße | ||
Düsseldorf, Belsenplatz | ||
Düsseldorf, Barmer Straße | ||
Düsseldorf, Jugendherberge | ||
Düsseldorf, Landtag/Kniebrücke | ||
Düsseldorf, Herzogstraße | ||
Düsseldorf, Kirchplatz | ||
Düsseldorf, Bilk S-Bahnhof | ||
Düsseldorf, Karolingerstraße | ||
Düsseldorf, Merowingerstraße | ||
Düsseldorf, Merowingerplatz | ||
Düsseldorf, Moorenstraße | ||
Düsseldorf, Chlodwigstraße | ||
Düsseldorf, Professor-Dessauer-Weg | ||
Düsseldorf, Universität West | ||
Düsseldorf, Universität Mitte | ||
Düsseldorf, Universität Süd |
Geschiedenis
Op 12 augustus 2020 werd de dienstregeling uitgebreid. Doordeweeks werd een uur langer de frequentie van 3x/uur gehanteerd waardoor pas na 21:00 uur de frequentie werd afgebouwd. Hierbij werd ook het traject tussen de haltes Belsenplatz en Universität Süd langer bediend.