Lijn 7 Eindhoven Station NS - Waalre Bejaardenhuis
Voormalige buslijn 7 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | SRE Eindhoven Stad |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Eindhoven |
Materieel | Onbekend |
Periode | 14 december 2003 t/m 9 december 2006 |
Voorganger(s) | 7 |
Opvolger(s) | 1 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur (2x/uur in vakanties) |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 7 reed vanaf station Eindhoven via Stratum, de Kunstijsbaan, Philips Campus en Aalst naar Waalre Bejaardenhuis. Het stuk tussen het station en Philips Campus werd maandag t/m vrijdag overdag 4x/uur gereden, behalve in vakanties buiten de spits. Naar Aalst en Waalre wordt 2x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Eindhoven, Station NS | ||
Eindhoven, Witte Dame | ||
Eindhoven, Keizersgracht | ||
Eindhoven, Piazza | ||
Eindhoven, Vrijstraat | ||
Eindhoven, Stadhuisplein | ||
Eindhoven, P.C. Hooftlaan | ||
Eindhoven, Stadsschouwburg | ||
Eindhoven, Plaza | ||
Eindhoven, Crocusstraat | ||
Eindhoven, Varenstraat | ||
Eindhoven, Korianderstraat | ||
Eindhoven, Winkelstraat | ||
Eindhoven, Kortonjolaan | ||
Eindhoven, Mathyssenlaan | ||
Eindhoven, Florapark | ||
Eindhoven, De Weerde | ||
Eindhoven, Kunstijsbaan | ||
Eindhoven, Stadskwekerij | ||
Eindhoven, Philips Campus | ||
Aalst, Dirk van Hornelaan | ||
Aalst, Spirealaan | ||
Aalst, Kerkhoflaan | ||
Aalst, Raadhuisstraat | ||
Aalst, Ansbalduslaan | ||
Waalre, Bosweg | ||
Waalre, Eikenlaan | ||
Waalre, Bergstraat | ||
Waalre, De Mommers | ||
Waalre, Bejaardenhuis |