Lijn 74/1 Mussy-la-Ville Place - Saint-Mard Gare
Voormalige buslijn 74/1 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Entiteit | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 december 2017 |
Opvolger(s) | 391, 711 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 1x/dag |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 74/1 reed van Bleid via Signeulx, Grandcourt, Ruette, Gomery, Chenois, Saint-Mard en Virton naar Saint-Mard
Dienstregeling
- In de schoolrichting rijdt een lange rit Mussy-la-Ville - Saint-Mard.
- In het dal rijdt op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag een korte retourrit Chenois - Gomery.
Route
Halte | ||
↑ | Mussy-la-Ville, Place | |
Mussy-la-Ville, Rue des Juifs | ||
Bleid, Eglise | ||
↓ | Bleid, Centre | |
Bleid, Eglise | ||
Mussy-la-Ville, Rue des Juifs | ||
Mussy-la-Ville, Place | ||
Mussy-la-Ville, Rue du Buau 23 | ||
Mussy-la-Ville, Ets Wolff | ||
Signeulx, Rue de Lorraine 105 | ||
Signeulx, Centre | ||
Signeulx, Rue des Frères Sindic | ||
Signeulx, Route de Bleid | ||
Le Chachy, Le Chachy | ||
Saint-Remy, Rue de l'Eglise | ||
Grandcourt, Rue de Deubry | ||
Grandcourt, Rue de Longuyon | ||
Ruette, Ecole | ||
Ruette, Rue Abbé Dorion | ||
Gomery, Centre | ||
Gomery, Rue Grande 41 | ||
Gomery, Carrefour/Rue Grande | ||
Ruette, Route de la Gare | ||
Ruette, Rue de Longuyon | ||
Ruette, Rue Abbé Dorion | ||
Ruette, Ecole | ||
Ruette, Rue de Longuyon | ||
Ruette, Route de la Gare | ||
Gomery, Carrefour/Rue Grande | ||
Gomery, Rue Grande 41 | ||
Gomery, Centre | ||
Gomery, Rue Grande 41 | ||
Gomery, Carrefour/Rue Grande | ||
Gomery, 4 Chemins | ||
Latour, Rue Baillet Latour 35 | ||
Latour, Eglise | ||
Chenois, Rue de la Vire 131 | ||
Chenois, Rue de la Vire 93 | ||
Chenois, Ecole | ||
Chenois, Eglise | ||
Saint-Mard, Passage à Niveau | ||
Saint-Mard, Avenue Wauters 49 | ||
Saint-Mard, Eglise | ||
Saint-Mard, Rue d'Harnoncourt | ||
Saint-Mard, Rue Edmond Jacques | ||
Virton, Faubourg d'Arival | ||
Virton, Athénée | ||
Virton, Arcades | ||
Virton, Collège Notre-Dame Bonlieu | ||
Virton, Paradis d'Enfants | ||
Virton, Carrefour/Avenue Bouvier | ||
Saint-Mard, Gare |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op een onbekend moment (mogelijk in 2011 al) is de route gewijzigd. Voortaan ging de bus beginnen in Bleid, om vervolgens via Mussy-la-Ville naar Saint-Mard te rijden.
Halte | ||
Mussy-la-Ville, Place | ||
Mussy-la-Ville, Rue des Juifs | ||
Bleid, Eglise | ||
Bleid, Centre | ||
Signeulx, Route de Bleid | ||
Saint-Remy, Rue de l'Eglise |
Op 1 januari 2018 werd het lijnennet in het zuiden van de provincie Luxembourg flink aangepast. Hierbij werden diverse lijnen vernummerd naar een logische nummerreeks en gingen de lijnnummers ook verwijzen naar het type lijnsoort. Deze lijn werd op die datum opgeheven. Reizigers tussen Mussy-la-Ville en Saint-Mard konden voortaan gebruik maken van de nieuwe lijnen 391 of 711.