Lijn 668 Leens De Nije Nering - Warffum Station
Voormalige buslijn 668 | |
Vervoerder(s) | UVO/Van Dijk |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 7 januari 2012 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 668 reed van Hornhuizen, Kloosterburen, Pieterburen, Westernieland en Den Andel naar Warffum.
Route
Halte | ||
Leens, De Nije Nering | ||
Hornhuizen, Kerk | ||
Hornhuizen, Tammingastraat 11 | ||
Kruisweg, Julianatocht | ||
Kruisweg, Hogeweg | ||
Kloosterburen, Westerklooster | ||
Kloosterburen, Kloostersingel | ||
Kloosterburen, Hoofdstraat 44 | ||
Kloosterburen, H. van Cappenbergweg | ||
Kleine Huisjes, Dijksterweg | ||
Broek, Driesprong | ||
Wierhuizen, Wierhuisterweg 16 | ||
Pieterburen, Wiebenerweg | ||
Pieterburen, Pieterplein | ||
Pieterburen, Oosterweg | ||
Westernieland, Zijlbrugge | ||
Westernieland, J. Heidemastraat | ||
Westernieland, D. Wierengastraat 36 | ||
Den Andel, Boschweg | ||
Den Andel, Kerk | ||
Den Andel, Andelsterweg | ||
Den Andel, Streekweg | ||
Den Andel, Noordpolderweg | ||
Den Andel, Oosterweg | ||
Warffum, Westervalge | ||
Warffum, Smeltenspad | ||
Warffum, Juffer Marthastraat | ||
Warffum, Oosterkerkpad | ||
Warffum, Station |