Lijn 664 Tienen Grote Markt - Meldert Oud-Station
Voormalige buslijn 664 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Vlaams-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 6 januari 2013 |
Opvolger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | 1x/dinsdag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 664 rijdt van Tienen via Oorbeek, Hoksem en Sint-Katrien-Houtem naar Meldert.
Route
Halte | ||
↓ | Tienen, Station | |
Tienen, 4e Lansierslaan | ||
Tienen, Grote Markt | ||
Tienen, 4e Lansierslaan | ||
↑ | Tienen, Station | |
Tienen, Goossensvest | ||
Tienen, Mulkplein | ||
Oorbeek, Driebek | ||
Oorbeek, Engelbeekstraat | ||
Oorbeek, Kapel | ||
Oorbeek, Dorp | ||
Hoksem, Berg | ||
Hoksem, Kerk | ||
Hoegaarden, Weg naar Houtem | ||
Sint-Katrien-Houtem, Kapel | ||
Sint-Katrien-Houtem, Kabine | ||
Hoegaarden, Steenweg naar Meldert | ||
Meldert, Oud Station |