Lijn 660 Barneveld Station Centrum - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool
Voormalige buslijn 660 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe (2011-2020) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 26 augustus 2012 |
Opvolger(s) | 660 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 660 reed van Barneveld via Wekerom, De Valk en Kootwijk naar Apeldoorn.
Route
Halte | ||
Barneveld, Station Centrum | ||
Wekerom, Ruitenbeekweg | ||
Wekerom, Rehoboth | ||
De Valk, Coöperatie | ||
De Valk, School met de Bijbel | ||
De Valk, Gereformeerde Gemeente | ||
Wekerom, Garage Veldhuizen | ||
Wekerom, A.G. Weijersweg | ||
Harskamp, Hoog Buurloseweg | ||
Kootwijk, Centrum | ||
Apeldoorn, Jacobus Fruytierschool |
Geschiedenis
Op 27 augustus 2012 werd er niet langer naar Barneveld gereden, maar kwam het nieuwe eindpunt in Lunteren te liggen.