Lijn 42 Leiderdorp Hoofdstraat - Noordwijk Picképlein
Voormalige buslijn 42 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 42 reed van Leiderdorp via Leiden, Oegstgeest en Voorhout naar Noordwijk.
route
Halte | ||
Leiderdorp, Hoofdstraat | ||
Leiden, Station Lammenschans | ||
Leiden, Korevaarstraat | ||
Leiden, Station | ||
Oegstgeest, Lange Voort | ||
Voorhout, Nagelbrug | ||
Noordwijk, Wilhelminastraat | ||
Noordwijk, Vuurtorenplein | ||
Noordwijk, Picképlein |