Lijn 36 Rotterdam, Station Alexander - Blijdorp
Voormalige buslijn 36 | |
Vervoerder(s) | RET |
Regio | Rotterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Rotterdam |
Materieel | Onbekend |
Periode | 27 augustus 1990 t/m ... |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 36 reed van station Rotterdam Alexander via Prinsenland, Kralingen en het Oude Noorden een grote lusroute via het Centrum, Park, Nieuwe Westen en Blijdorp.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Station Alexander | ||
Rotterdam, Hoofdweg | ||
Rotterdam, Grote Beer | ||
Rotterdam, Prins Alexanderlaan | ||
Rotterdam, Berlagestraat | ||
Rotterdam, Van Heukelomstraat | ||
Rotterdam, Bramanteplein | ||
Rotterdam, Duikerstraat | ||
Rotterdam, Van der Helmstraat | ||
Rotterdam, Jacob van Campenplein | ||
Rotterdam, Van Bassenstraat | ||
Rotterdam, Jacob van Campenweg | ||
Rotterdam, Prinsenlaan | ||
Rotterdam, Onderlangs | ||
Rotterdam, Prinses Beatrixlaan | ||
Rotterdam, Kralingerhoutflat | ||
Rotterdam, Kortekade | ||
Rotterdam, Voorschoterlaan | ||
Rotterdam, Gerdesiaweg | ||
Rotterdam, Robert Baeldestraat | ||
Rotterdam, Havenziekenhuis | ||
Rotterdam, Oostplein | ||
Rotterdam, Hoppesteijn | ||
Rotterdam, Goudseplein | ||
Rotterdam, Lombardkade | ||
Rotterdam, Pompenburg | ||
Rotterdam, Coolsingel | ||
Rotterdam, Leuvehaven | ||
Rotterdam, Willemsplein | ||
Rotterdam, Westplein | ||
Rotterdam, Parkkade | ||
Rotterdam, Euromast | ||
Rotterdam, Rochussenstraat | ||
Rotterdam, Nieuwe Binnenweg | ||
Rotterdam, Boezemstraat | ||
Rotterdam, Goudseplein | ||
Rotterdam, Hofdijk | ||
Rotterdam, Zomerhofstraat | ||
Rotterdam, Herlaerstraat | ||
Rotterdam, Station Bergweg | ||
Rotterdam, Walenburgerweg | ||
Rotterdam, Diergaarde Blijdorp | ||
Rotterdam, Beukelsdijk | ||
Rotterdam, Viermbachtsstraat | ||
Rotterdam, Mathenesserlaan | ||
Geschiedenis
Op 27 augustus 1990 werd een nieuwe oost-westbuslijn geïntroduceerd in Rotterdam. Onder het lijnnummer 36 ging een bus rijden van station Alexander via Prinsenland en Kralingen naar het Oude Noorden en vervolgens een eenzijdige lusroute via het Centrum, de Parkbuurt, het Nieuwe Westen en Blijdorp. Deze nieuwe lijn ging echter uitsluitend van maandag t/m vrijdag in de daluren 1x per uur rijden.