Lijn 2/2 Bastogne, Gare du Sud - Clinique
Buslijn 2/2 in België | |
Vervoerder(s) | (Transports Penning i.o.v.) TEC |
Bassin de Mobilité | Luxembourg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Jonckheere Transit, Mercedes-Benz Citaro LE |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 2/2 rijdt van Bastogne via Remoifosse, Lutremange, Villers-la-Bonne-Eau, Livarchamps, Honville, Sainlez en de N4 naar Bastogne.
Dienstregeling
- De middagrit op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag begint bij de Pepinière en rijdt tot Remoifosse, de rit op woensdagmiddag rijdt wel naar het Gare du Sud.
Route
Halte | ||
Bastogne, Gare du Sud | ||
Bastogne, Rue du Bois d'Hazy | ||
Bastogne, Route d'Arlon | ||
Remoifosse, N4 | ||
Remoifosse, Carrefour N4 | ||
Lutrebois, Route de Remoifosse | ||
Lutrebois, Eglise | ||
Lutrebois, Route de Lutremange | ||
Lutremange, Rue de Lutrebois | ||
Lutremange, Centre | ||
Lutremange, Ecole | ||
Villers-la-Bon-Eau, Eglise | ||
Villers-la-Bon-Eau, Route de Livarchamps | ||
Livarchamps, Centre | ||
Livarchamps, Route de Honville | ||
Honville, Centre | ||
Honville, Route de Sainlez | ||
Sainlez, Chapelle | ||
Sainlez, Eglise | ||
Sainlez, N4 | ||
Losange, N4 | ||
Remoifosse, N4 | ||
Losange, N4 | ||
Sainlez, N4 | ||
Sainlez, Eglise | ||
Sainlez, Chapelle | ||
Honville, Route de Sainlez | ||
Honville, Centre | ||
Livarchamps, Route de Honville | ||
Livarchamps, Centre | ||
Villers-la-Bon-Eau, Route de Livarchamps | ||
Villers-la-Bon-Eau, Eglise | ||
Lutremange, Ecole | ||
Lutremange, Centre | ||
Lutremange, Rue de Lutrebois | ||
Lutrebois, Route de Lutremange | ||
Lutrebois, Eglise | ||
Remoifosse, Route de Lutrebois | ||
Remoifosse, Carrefour N4 | ||
Remoifosse, N4 | ||
Bastogne, Route d'Arlon | ||
Bastogne, Rue du Bois d'Hazy | ||
Bastogne, Gare du Sud | ||
Bastogne, Pepinière | ||
Bastogne, Clinique |