Lijn 13 Groningen, Edelsteenlaan/Diamantlaan - Hoofdstation
Voormalige buslijn 13 | |
Vervoerder(s) | GADO Reisnet, VEONN i.o.v. Arriva |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Groningen |
Materieel | Onbekend |
Periode | 28 mei 1998 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | 4x/uur (tussen 12.00-16.30u) |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 13 reed vanaf Vinkhuizen Noord via het Hoendiep naar het Hoofdstation.
Dienstregeling
- Reed van maandag t/m vrijdag in de middag echter niet in de schoolvakanties.
- Na het Hoofdstation reden de bussen om en om door als VEONN lijn 151 naar Vries en Assen en GADO lijn 157 naar Zuidlaren en Annen, de ritten werden dan ook gereden met bussen van de genoemde maatschappijen.
- Ritten van lijn 151 en 157 die in de middag Groningen binnenkwamen reden door als lijn 13 naar Vinkhuizen.
Route
Halte | ||
Groningen, Edelsteenlaan/Diamantlaan | ||
Groningen, Diamantlaan/Barnsteenstraat | ||
Groningen, Diamantlaan/Pyrietstraat | ||
Groningen, Diamantlaan/Metaallaan | ||
Groningen, Diamantlaan/Travertijstraat | ||
Groningen, Diamantlaan/Protonstraat | ||
Groningen, Hoendiep/Meubelboulevard | ||
Groningen, Hoendiep/Atoomweg | ||
Groningen, Rembrandt van Rijnstraat | ||
Groningen, Eendrachtsbrug | ||
Groningen, Eelderbrug | ||
Groningen, Hoofdstation |