Lijn 106 Grand-Rechain Église - Herve Nazareth
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 106 in België | |
Vervoerder(s) | Garage du Perron i.o.v. TEC |
Bassin de Mobilité | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro (2) LE / II / G / II G / 2 G Iveco Crossway LE Jonckheere Transit 2000 Van Hool newAG300 |
Rijdt sinds | 1 september 2021 |
Voorganger(s) | 106 |
Frequenties
| |
Spits | 0-2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 0-1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 106 rijdt van Grand-Rechain via Haut-Tribomont, Soiron, Vaux-sous-Olne, Soumagne en Bruyères naar Herve.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Olne Rafhay naar Herve, één rit van Grand-Rechain naar Herve en één rit van Bruyères naar Herve.
- Op woensdag rijdt rond het middaguur één rit van Herve naar Bruyères en één rit van Herve naar Grand-Rechain.
- Op overige dagen rijden in de middagspits twee ritten van Herve via Bruyères naar Grand-Rechain.
Tarief
- Op deze lijn zijn kaartjes van het type Next ook geldig voor reizen door meer dan twee zones.
Route
Halte | ||
Grand-Rechain, Église | ||
Grand-Rechain, Rue de la Maye | ||
Wegnez, Haut-Tribomont | ||
Wegnez, Château d'Eau | ||
Soiron, Saint-Germain Carrefour (Voie Creuhy) | ||
Soiron, Saint-Germain Carrefour (Rue Saint-Germain) | ||
Soiron, Maison de Retraite | ||
Soiron, Fond de Noulle | ||
Soiron, Le Chêne (Rue Saint-Germain) | ||
Soiron, Fays | ||
Soiron, Haute-Bouhaye | ||
Soiron, Moulin | ||
Soiron, École | ||
Soiron, Route de Nessonvaux | ||
Nessonvaux, Bois d'Olne 47 | ||
Nessonvaux, Bois d'Olne | ||
Nessonvaux, Rue Tonvoie 404 | ||
Nessonvaux, Moulin Bollette | ||
Olne, Rafhay | ||
Soumagne, Voie des Bœufs | ||
Soumagne, Trou du Bois | ||
Soumagne, Place Ferrer | ||
Soumagne, Voie de l'Eau | ||
Xhendelesse, Belle Pierre | ||
Xhendelesse, Bois de Herve | ||
Bruyères, En Wez | ||
Bruyères, Église | ||
Herve, Elvaux Carrefour | ||
Herve, Station d'Épuration | ||
Herve, Rue du Collège | ||
Herve, Sur les Vignes | ||
Herve, Nazareth | ||
Herve, École Moyenne |
Geschiedenis
Op 1 september 2021 werd een deel van de ritten van lijn 106 hernummerd. De ritten van/naar/via Xhendelesse, Saint-Hadelin en/of Ayeneux gingen voortaan rijden als lijn 105. De ritten van/naar/via Soiron en/of Bruyères bleven rijden als lijn 106. De route en dienstregeling wijzigden niet.