Lijn
|
Route
|
Periode
|
Lijn 1 t/m 10
|
1
|
Amsterdam - Amstelveen - Bovenkerk - Aalsmeer - Rijssenhout - Leimuiden
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
4
|
Aalsmeer - Kudelstaart - Leimuiden - Rijnsaterwoude - Alphen a/d Rijn
|
onbekend t/m onbekend
|
5
|
Amsterdam - Schiphol - Hoofddorp - Nieuw Vennep - Abbenes - De Kaag - Warmond - Oegstgeest - Leiden
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
6
|
Woerden - Kamerik - Wilnis - Mijdrecht - Uithoorn - Amstelveen - Amsterdam
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
7
|
Amsterdam - Amstelveen - Uithoorn - De Kwakel - Nieuwveen - Nieuwkoop
|
onbekend t/m onbekend
|
8
|
Amsterdam - Amstelveen - Uithoorn
|
onbekend t/m onbekend
|
9
|
Amsterdam - Amstelveen - Bovenkerk - Schiphol
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
10
|
Amsterdam - Amstelveen - Bovenkerk - Schiphol
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
Lijn 11 t/m 20
|
11
|
Amsterdam - Amstelveen - Bovenkerk - Aalsmeer - Rijssenhout - Leimuiden
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
15
|
Amsterdam - Schiphol - Hoofddorp - Heemstede - Haarlem
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
16
|
Amsterdam - Amstelveen - Uithoorn - Mijdrecht - Wilnis
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
18
|
Amsterdam - Amstelveen - Uithoorn - Aalsmeer
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
19
|
Amsterdam - Amstelveen - Bovenkerk - Schiphol - Aalsmeer
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
Lijn 21 t/m 30
|
28
|
Amsterdam - Duivendrecht - Ouderkerk - Amstelveen
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
29
|
Amsterdam - Ouderkerk - Nes a/d Amstel - Uithoorn
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
Lijn 31 t/m 40
|
40
|
Utrecht - A2 - Vinkeveen - Mijdrecht - Uithoorn - Aalsmeer - Hoofddorp - Heemstede - Haarlem
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
Lijn 41 t/m 50
|
41
|
Amsterdam - Amstelveen - Schiphol - Badhoevedorp - Haarlem
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
42
|
Amsterdam - Amstelveen - Schiphol - Badhoevedorp - Haarlem
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
43
|
Hoofddorp - Vijfhuizen - Zwanenburg - Badhoevedorp - Hoofddorp
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
44
|
Amsterdam - Badhoevedorp - Hoofddorp - Nieuw Vennep - Hillegom
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
46
|
Haarlem - Vijfhuizen - Hoofddorp
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
48
|
Utrecht - A2 - Amstelveen - Schiphol
|
3 juni 1973 t/m onbekend
|
Lijn 41 t/m 50
|
52
|
Hoofddorp - Nieuw Vennep - Lisse - Sassenheim - Voorhout - Noordwijk
|
onbekend t/m onbekend
|
Lijn 141 t/m 150
|
145
|
Amsterdam - Badhoevedorp - Hoofddorp - Nieuw Vennep - Abbenes - Warmond - Oegstgeest - Leiden
|
onbekend t/m 13 december 2008
|
147
|
Alphen a/d Rijn - Aarlanderveen - Nieuwkoop - Zevenhoven - Nieuwveen - Vrouwenakker - Uithoorn - Amstelveen - Amsterdam
|
onbekend t/m onbekend
|
Lijn 151 t/m 200
|
197
|
Amsterdam - Schiphol - Leimuiden - Rijnsaterwoude - Alphen a/d Rijn
|
onbekend t/m onbekend
|
Lijn 201 t/m 300
|
258
|
Amsterdam - Schiphol - Hoofddorp - Nieuw Vennep - Leimuiden - Alphen a/d Rijn
|
onbekend t/m onbekend
|
Lijn 501 t/m 999
|
581
|
Amsterdam - Amstelveen - Haarlem
|
onbekend t/m onbekend
|