|
Route
|
|
Vervoerder(s)
|
Periode
|
|
1
|
Turnhout: Centrum → Station → AZ Sint Jozef → Station → Centrum → Industrie → Parkwijk → Station → Centrum
|
Stadsbus
|
De Lijn
|
iig. 1994
|
entiteit Antwerpen
|
1
|
Beerse - Vosselaar - Turnhout (Station - Centrum - Schorvoort - Industrie - Zevendonk)
|
Stadsbus
|
B&C i.o.v. De Lijn
|
1 september 2012 t/m 31 augustus 2016
|
entiteit Antwerpen
|
1
|
Turnhout: AZ Sint-Jozef - Station - Centrum - Schorvoort - Industriepark - Zevendonk
|
Stadsbus
|
B&C i.o.v. De Lijn
|
... t/m 30 augustus 2012
|
entiteit Antwerpen
|
2
|
Turnhout Oost - Centrum - Station - Parkwijk
|
Stadsbus
|
B&C i.o.v. De Lijn
|
... t/m 31 augustus 2016
|
entiteit Antwerpen
|
29a/1
|
Turnhout - Gierle - Tielen - Lichtaart - Herentals
|
Streekbus
|
De Lijn
|
i.i.g. 1998
|
entiteit Antwerpen
|
3
|
Oosthoven - Turnhout - Vosselaar
|
Stadsbus
|
B&C i.o.v. De Lijn
|
1 december 2003 t/m 30 augustus 2012
|
entiteit Antwerpen
|
41
|
Antwerpen Rooseveltplaats - Antwerpen Centraal - Borgerhout - Deurne - Wijnegem - Schilde - Halle - Sint-Antonius - Westmalle - Oostmalle - Vlimmeren - Beerse - Vosselaar - Turnhout
|
Streekbus
|
De Lijn
|
... t/m 1 november 1997
|
entiteit Antwerpen
|
45
|
Tilburg - Goirle - Poppel - Weelde - Ravels - Oud-Turnhout - Turnhout
|
Streekbus
|
De Lijn
|
|
entiteit Antwerpen
|
45.1
|
Poppel - Weelde - Ravels - Oud-Turnhout - Turnhout
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
|
entiteit Antwerpen
|
47
|
Turnhout - Oud Turnhout - Retie - Dessel - Mol
|
Streekbus
|
De Lijn
|
iig. 1997/1998
|
entiteit Antwerpen
|
48
|
Turnhout - Oud Turnhout - Arendonk
|
Streekbus
|
De Lijn
|
iig. 1995 t/m 24 mei 1998
|
entiteit Antwerpen
|
48
|
Turnhout - Oud Turnhout - Arendonk - Reusel
|
Streekbus
|
De Lijn
|
iig. 24 mei 1998 t/m 30 november 2003
|
entiteit Antwerpen
|
200
|
Turnhout - Vosselaar - Gierle - Tielen - Lichtaart - Kasterlee - Retie
|
Streekbus
|
De Lijn
|
... t/m 31 augustus 2012
|
entiteit Antwerpen
|
213
|
Turnhout - Gierle - Lille - Poederlee - Vorselaar ← Grobbendonk
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
... t/m 30 juni 2023
|
entiteit Antwerpen
|
304
|
Turnhout - Kasterlee - Lichtaart - Herentals - Olen - Zoerle-Paswijs - Herselt - Aarschot - Leuven
|
Snelbus
|
De Lijn
|
... t/m 30 juni 2006
|
entiteit Antwerpen
|
305
|
Turnhout - Kasterlee - Lichtaart - Herentals - Olen - Zoerle-Paswijs - Herselt - Aarschot - Leuven
|
Streekbus
|
(De Duinen i.o.v.) De Lijn
|
... t/m 5 januari 2024
|
vervoerregio Kempen
|
419
|
Zandhoven - Halle - Sint-Antonius - Westmalle - Oostmalle (← Vlimmeren ← Beerse ← Vosselaar ← Turnhout)
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
... t/m 31 augustus 2019
|
entiteit Antwerpen
|
430
|
(Meersel Dreef - Meerle - Meer - Minderhout -) Hoogstraten - Wortel - Merksplas - Turnhout - Oud-Turnhout - Retie - Dessel - Mol
|
Streekbus
|
(B&C i.o.v.) De Lijn
|
1 september 2012 t/m 31 augustus 2016
|
entiteit Antwerpen
|
430
|
Turnhout - Merksplas - Wortel - Hoogstraten (- Minderhout - Meer - Meerle - Meersel-Dreef)
|
Streekbus
|
De Lijn
|
... t/m 31 augustus 2012
|
entiteit Antwerpen
|
431
|
Turnhout - Vosselaar - Beerse - Sint Jozef - Rijkevorsel - Oostmalle
|
Streekbus
|
De Lijn
|
... t/m 31 augustus 2012
|
entiteit Antwerpen
|
431
|
Oud-Turnhout - Turnhout - Vosselaar - Beerse - Rijkevorsel - Oostmalle
|
Streekbus
|
B&C i.o.v. De Lijn
|
1 september 2012 t/m 31 augustus 2016
|
entiteit Antwerpen
|
432
|
(Oud-Turnhout -) Turnhout - Beerse - Merksplas - Rijkevorsel - Sint-Lenaarts - Brecht
|
Streekbus
|
B&C/KAV i.o.v. De Lijn
|
1 september 2009 t/m 31 augustus 2016
|
entiteit Antwerpen
|
434
|
Turnhout - Vosselaar - Beerse - Merksplas - Wortel - Hoogstraten
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
... t/m 30 juni 2023
|
entiteit Antwerpen
|
436
|
Turnhout - Oud-Turnhout - Retie - Dessel - Mol
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
1 september 2012 t/m 31 augustus 2016
|
entiteit Antwerpen
|
437
|
Turnhout → Oud-Turnhout → Retie → Dessel → Mol
|
Schoolbus
|
Marcel Cars i.o.v. De Lijn
|
1 september 2012 t/m 31 augustus 2016
|
entiteit Antwerpen
|
457
|
Hoogstraten (B) - Baarle-Hertog - Weelde (B) - Ravels (B) - Turnhout (B)
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
iig. 2015
|
entiteit Antwerpen
|
459
|
Turnhout (B) - Baarle-Nassau - Hoogstraten (B)
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
... t/m 14 februari 2016
|
entiteit Antwerpen
|
459
|
Turnhout - Oud-Turnhout - Ravels - Weelde - Merksplas - Wortel - Hoogstraten
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
15 februari 2016 t/m 30 juni 2023
|
entiteit Antwerpen
|
470
|
Turnhout - Oud-Turnhout - Retie - Dessel - Mol
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
... t/m 31 augustus 2012
|
entiteit Antwerpen
|
472
|
Turnhout - Oud-Turnhout - Retie - Dessel - Mol
|
Schoolbus
|
De Lijn
|
... t/m 31 augustus 2012
|
entiteit Antwerpen
|
472
|
Turnhout → Oud-Turnhout → Retie → Dessel → Mol
|
Streekbus
|
De Lijn
|
1 september 2016 t/m 31 augustus 2021
|
entiteit Antwerpen
|
480
|
Turnhout - Oud-Turnhout - Arendonk - Reusel
|
Streekbus
|
De Lijn
|
1 december 2003 t/m 31 augustus 2012
|
entiteit Antwerpen
|
480
|
Turnhout - Oud-Turnhout - Arendonk - Reusel
|
Streekbus
|
(KAV i.o.v) De Lijn
|
1 september 2012 t/m 31 augustus 2016
|
entiteit Antwerpen
|
490
|
Turnhout - Kasterlee - Geel (- Oevel - Tongerlo - Westerlo - Herselt - Ramsel - Aarschot)
|
Streekbus
|
(De Duinen en KAV i.o.v.) De Lijn
|
... t/m 5 januari 2024
|
vervoerregio Kempen
|
492
|
Turnhout - Kasterlee - Geel - Oevel - Tongerlo - Westerlo - Herselt - Ramsel - Aarschot
|
Streekbus
|
De Lijn
|
1 september 2003 t/m 5 januari 2024
|
vervoerregio Kempen
|
494
|
(Turnhout - Kasterlee -) Geel - Oosterlo - Westerlo - Herselt - Westmeerbeek - Ramsel - Aarschot
|
Streekbus
|
De Lijn
|
1 juli 2006 t/m 31 augustus 2012
|
entiteit Antwerpen
|
942
|
Belbus: Turnhout - Oud-Turnhout - Vosselaar - Beerse
|
Belbus
|
De Lijn
|
1 september 2005 t/m 30 april 2015
|
entiteit Antwerpen
|
F16
|
Turnhout - Vosselaar - Beerse - Vlimmeren - Sint-Jozef - Rijkevorsel - Merksplas - Wortel - Hoogstraten - Minderhout - Meer - Meerle - Meersel-Dreef
|
Evenementenlijn
|
De Lijn
|
31 december 2023 - 1 januari 2024
|
vervoerregio Kempen
|
F20
|
Turnhout - Oud-Turnhout - Arendonk - Reusel Grens
|
Nachtbus
|
De Lijn
|
31 december 2023 - 1 januari 2024
|
vervoerregio Kempen
|
F21
|
Poppel - Weelde - Ravels - Oud-Turnhout - Turnhout
|
Nachtbus
|
De Lijn
|
31 december 2023 - 1 januari 2024
|
vervoerregio Kempen
|
F4
|
Turnhout - Kasterlee - Lichtaart - Tielen
|
Evenementenlijn
|
De Lijn
|
31 december 2023 - 1 januari 2024
|
vervoerregio Kempen
|
F9
|
Turnhout - Gierle - Lille - Wechelderzande - Lille - Poederlee - Herentals
|
Evenementenlijn
|
De Lijn
|
31 december 2023 - 1 januari 2024
|
vervoerregio Kempen
|