Treinserie 4350A (België 2018)
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belgische treinserie 4350 | |
---|---|
Traject | La Louvière-Sud - Braine-le-Comte Charleroi-Sud - La Louvière-Centre |
Dienstregeling | 2018 |
Vervoerder | NMBS |
Materieel | MS08, Klassiek Motorstel |
Treinsoort | Lokaaltrein |
Frequentie | 1x/uur (1x/2 uur in het weekend) |
Opmerkingen | Rijdt op werkdagen La Louvière - Braine-le-Comte en in het weekend Charleroi - La Louvière. |
Treinserie 4350 is op werkdagen de lokaaltrein tussen La Louvière en Braine-le-Comte en in het weekend de lokaaltrein tussen Charleroi en La Louvière.
Traject
Andere voormalige Belgische treinseries 4350
Dienstregeling | Treinsoort | Frequentie | Lijn | Traject | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|---|
2009 | Lokaaltrein | 1x/uur | Charleroi-Sud - Luttre - Braine-le-Comte | NMBS | Reed niet in het weekend | |
2014 | Lokaaltrein | 1x/uur | Charleroi-Sud - Luttre - Braine-le-Comte | NMBS | Reed niet in het weekend | |
2015 | Lokaaltrein | 1x/uur | Manage - Braine-le-Comte | NMBS | Reed niet in het weekend | |
2016 | Lokaaltrein | 1x/uur | Manage - Braine-le-Comte | NMBS | Reed niet in het weekend. | |
2017 | Lokaaltrein | 1x/uur | Manage - Braine-le-Comte | NMBS | Reed niet in het weekend. | |
2016 | Lokaaltrein | 1x/2 uur | Charleroi-Sud - Luttre - La Louvière-Sud | NMBS | Reed alleen in het weekend. | |
2017 | Lokaaltrein | 1x/2 uur | Charleroi-Sud - Luttre - La Louvière-Sud | NMBS | Reed alleen in het weekend. | |
2018 | S-trein Charleroi | 1x/2 uur | S62 | Charleroi-Sud - Luttre - La Louvière-Centre | NMBS | Reed alleen in het weekend. |
Categorieën:
- Verouderde Belgische treinseries
- Belgische treinserie
- Lokaaltrein
- Belgische treinserie 4350
- Belgische dienstregeling 2018
- Station Charleroi-Sud
- Station Marchienne-au-Pont
- Station Roux
- Station Courcelles-Motte
- Station Luttre
- Station Pont-à-Celles
- Station Gouy-lez-Piéton
- Station Godarville
- Station Manage
- Station La Louvière-Sud
- Station La Louvière-Centre
- Station Familleureux
- Station Marche-lez-Écaussinnes
- Station Écaussinnes
- Station Braine-le-Comte