Treinserie 14600 (2017)
Let op! Deze pagina over Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Treinserie 14600 Huidige treinseries in Nederland | |
---|---|
Traject | Amsterdam Centraal → Lelystad Centrum |
Dienstregeling | 2017 |
Vervoerder | NS |
Concessie | [[Concessie {{{concessie}}}|{{{concessie}}}]] |
Treinsoort | Sprinter |
Frequentie | 1x/dag |
Materieel | onbekend |
Opmerkingen | 1x in de vrijdag- en zaterdagnacht |
Treinserie 14600 is in dienstregeling 2017 één Sprinter vanaf Amsterdam Centraal via Weesp en Almere Centrum naar Lelystad Centrum.
Traject
Station | ||
Amsterdam Centraal | ||
Amsterdam Muiderpoort | ||
Amsterdam Science Park | ||
Diemen | ||
Weesp | ||
Almere Poort | ||
Almere Muziekwijk | ||
Almere Centrum | ||
Almere Parkwijk | ||
Almere Buiten | ||
Almere Oostvaarders | ||
Lelystad Centrum |
Bijzonderheden
- Rijdt één rit in de nachten van vrijdag op zaterdag en van zaterdag op zondag.
Spoorlijnen
Deze treinserie maakt(e) gebruik van de volgende spoorlijn(en):
Andere voormalige treinseries 14600
Dienstregeling | Treinsoort | Frequentie | Traject | Vervoerder | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
1975/1976 | Stoptrein | 1x/uur | 's-Hertogenbosch - Oss | NS | Spitstrein |
1976/1977 | Stoptrein | 1x/uur | 's-Hertogenbosch - Oss | NS | Spitstrein |
1977/1978 | Stoptrein | 1x/uur | 's-Hertogenbosch - Oss | NS | Spitstrein |
1978/1979 | Stoptrein | 1x/uur | 's-Hertogenbosch - Oss | NS | Spitstrein |
1979/1980 | Stoptrein | 1x/uur | 's-Hertogenbosch - Oss | NS | Spitstrein |
1980/1981 | Stoptrein | 1x/uur | 's-Hertogenbosch - Oss | NS | Spitstrein |
1981/1982 | Stoptrein | 1x/dag | Vlissingen - Roosendaal | NS | Spitstrein |
1982/1983 | Stoptrein | 1x/dag | Vlissingen - Roosendaal | NS | Spitstrein |
1985/1986 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - 's-Hertogenbosch | NS | Reed alleen op zondagen tot circa 16:00 uur. |
1986/1987 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - 's-Hertogenbosch | NS | Reed alleen op zondagen tot circa 16:00 uur. |
1987/1988 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - 's-Hertogenbosch | NS | Reed alleen op zondagen tot circa 16:00 uur. |
1988/1989 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
1989/1990 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
1990/1991 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
1991/1992 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
1992/1993 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
1993/1994 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
1994/1995 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
1995/1996 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
1996/1997 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
1997/1998 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
1998/1999 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
1999/2000 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
2000/2001 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
2001/2002 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
2003 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
2004 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
2005 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
2006 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
2007 | Stoptrein | 1x/uur | Vlissingen - Roosendaal | NS | |
2018 | Sprinter | 2x/uur | Amsterdam Centraal - Zwolle | NS | |
2019 | Sprinter | 2x/uur | Amsterdam Centraal - Zwolle | NS | |
2020 | Sprinter | 2x/uur | Amsterdam Centraal - Zwolle | NS | |
2021 | Sprinter | 2x/uur | Amsterdam Centraal - Zwolle | NS | |
2022 | Sprinter | 2x/uur | Amsterdam Centraal - Zwolle | NS | Reed t/m 4 september 2022. |
Categorieën:
- Verouderde Nederlandse treinseries
- Treinserie
- Sprinter
- Treinserie 14600
- Dienstregeling 2017
- Station Amsterdam Centraal
- Station Amsterdam Muiderpoort
- Station Amsterdam Science Park
- Station Diemen
- Station Weesp
- Station Almere Poort
- Station Almere Muziekwijk
- Station Almere Centrum
- Station Almere Parkwijk
- Station Almere Buiten
- Station Almere Oostvaarders
- Station Lelystad Centrum
- Dienstregeling Oosterspoorweg
- Dienstregeling Flevolijn