Treinserie 14080 (2010)
Let op! Deze pagina over Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Treinserie 14080 Huidige treinseries in Nederland | |
---|---|
Traject | Amsterdam Centraal - Heerhugowaard |
Dienstregeling | 2010 |
Vervoerder | NS |
Concessie | [[Concessie {{{concessie}}}|{{{concessie}}}]] |
Treinsoort | Sprinter |
Frequentie | 1x/dag |
Materieel | SGMm |
Opmerkingen | - |
Treinserie 14080 is in de NS-dienstregeling 2010 een nachtelijke stoptrein over het traject van de serie 4000 die dan niet meer rijdt.
Traject
Station | ||
Amsterdam Centraal | ||
Amsterdam Sloterdijk | ||
Zaandam | ||
Koog Bloemwijk | ||
Koog-Zaandijk | ||
Wormerveer | ||
Krommenie-Assendelft | ||
Uitgeest | ||
Castricum | ||
Heiloo | ||
Alkmaar | ||
Alkmaar Noord | ||
Heerhugowaard |
Bijzonderheden
- Rijdt slechts één keer per dag om 1.47 uur uit Amsterdam Centraal.
- Rijdt alleen op vrijdag en zaterdag.
Andere voormalige treinseries 14000
Categorieën:
- Verouderde Nederlandse treinseries
- Treinserie
- Sprinter
- Treinserie 14080
- Dienstregeling 2010
- Station Amsterdam Centraal
- Station Amsterdam Sloterdijk
- Station Zaandam
- Station Koog Bloemwijk
- Station Koog-Zaandijk
- Station Wormerveer
- Station Krommenie-Assendelft
- Station Uitgeest
- Station Castricum
- Station Heiloo
- Station Alkmaar
- Station Alkmaar Noord
- Station Heerhugowaard