Spoorlijn La Louvière - Erquelinnes
Spoorlijn 108 loopt van La Louvière naar Erquelinnes. Officieel begint de lijn aan de afsplitsing met lijn 112. De spoorlijn is tussen Binche en Erquelinnes opgebroken.
Traject
La Louvière-Sud | |
Haine-Saint-Pierre | |
lijn 112 naar Marchienne-au-Pont | |
Hayettes | |
Cronfestu | |
lijn 112A van Piéton | |
Leval | |
Ressaix | |
Binche | |
Bonne-Espérance | |
lijn 109 van Cuesmes | |
Faurœulx | |
lijn 109 naar Chimay | |
Peissant | |
Grand-Reng | |
lijn 130A van Charleroi-Sud | |
Erquelinnes |