S21 (Hamburg)
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 23 sep 2014 om 21:50
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
S-bahnlijn S21 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | S-Bahn Hamburg |
Lijnlogo | 30px |
Materieel | Baureihe 472, Baureihe 474 |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur (Alleen ochtend) |
Dal | 3-6x/uur |
Avond | 3x/uur (na 22:00) |
Zaterdag | 3-6x/uur |
Zondag | 3-6x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn S21 loopt van Hamburg-Elbgaustraße via Hamburg-Altona, Hamburg-Dammtor, Hamburg Hbf en Hamburg-Bergedorf naar Aumühle.
Route
Bijzonderheden
- Van maandag t/m zaterdag wordt er elke 10 minuten gereden tussen Hamburg-Elbgaustraße en Hamburg-Bergedorf, elke 20 minuten gaat de trein door naar Aumühle.
- In de ochtendspits wordt het hele traject elke 10 minuten gereden.
- Op zondag wordt er dezelfde dienstregeling als maandag t/m zaterdag aangehouden. De uitzondering is dat er niet elke 10 minuten tussen Hamburg-Elbgaustraße en Hamburg-Sternschanze (Messe) wordt gereden, maar elke 20 minuten.
- 's Avonds na 22:00 wordt het hele traject elke 20 minuten gereden.