Lijn T22 Neuenhaus Uelser Tor - Georgsdorf Heideweg
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 mei 2020 om 17:41
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn T22 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | BE |
Verkeersverbond | VGB |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Taxibus |
Rijdt sinds | 7 juli 2019 |
Voorganger(s) | 14 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn T22 rijdt van Neuenhaus via Veldhausen, Lugthoek, Bimolten, Osterwald, Alte Piccardie en Hohenkörben naar Georgsdorf.
Dienstregeling
- De belbus dient minstens één uur van tevoren gereserveerd te worden.
- Er wordt direct tussen de in- en uitstaphalte gereden.
Route
Halte | ||
Neuenhaus, Uelser Tor | ||
Neuenhaus, Marktstraße | ||
Neuenhaus, Bahnhof | ||
Veldhausen, Volksbank | ||
Veldhausen, Schule | ||
Veldhausen, Bramerskamp | ||
Osterwald, Lönink | ||
Osterwald, Schule | ||
Veldhausen, Wolthaar K4 | ||
Lugthoek, Lugthoek | ||
Lugthoek, Schorffeld/Ecke Lingener Straße | ||
Lugthoek, Schorffeld/Ecke Bimolter Straße | ||
Osterwald, Kreuzung | ||
Osterwald, Otten | ||
Bimolten, Assink | ||
Bimolten, Roetmann | ||
Bimolten, Stevens | ||
Bimolten, Blindegoarsdiek | ||
Bimolten, Strubbenbroeksdiek | ||
Osterwald, Bouwer | ||
Osterwald, Bahnhof | ||
Osterwald, Bruch | ||
Osterwald, Blauer Bock | ||
Alte Piccardie, Behrens | ||
Alte Piccardie, Alte Schule | ||
Alte Piccardie, Koel | ||
Hohenkörben, Wendeplatz | ||
Hohenkörben, Soermannsbach | ||
Hohenkörben, Leebrücke | ||
Georgsdorf, Abzweig Füchtenfeld | ||
Georgsdorf, Eichenweg | ||
Georgsdorf, Graßfenne | ||
Georgsdorf, Schule | ||
Georgsdorf, Neuer Friedhof | ||
Georgsdorf, Brücke Scholten | ||
Osterwald, Brücke zum Ölbahnhof | ||
Osterwald, Brücke ter Horst | ||
Georgsdorf, Brücke Vügten | ||
Georgsdorf, Ostende Strankdiek | ||
Georgsdorf, Ostende Grenzweg | ||
Georgsdorf, Heideweg |
Geschiedenis
Op 7 juli 2019 werden de bedieningsgebieden van lijn 14 overgenomen door lijn T22.