Lijn SB23 Gelsenkirchen Buer Rathaus - Recklinghausen Hauptbahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 22 okt 2015 om 23:07 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=SB23 |lijncat=23 |dienstregeling=2015 |type=snelbus |buitenland=ja |land=Duitsland |concessie=VRR |vervoerder=Vestische |lijnsoort=Snelbus |f...')
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Snelbuslijn SB23 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Vestische |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Snelbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn SB23 rijdt van Gelsenkirchen Buer via Westerholt en Herten naar Recklinghausen.
Route
Halte | ||
Gelsenkirchen, Beur Rathaus | ||
Gelsenkirchen, Max Planck Gymnasium | ||
Gelsenkirchen, Baut | ||
Westerholt, Schloßstraße | ||
Westerholt, Auf dem Hochstück | ||
Herten, Schlägel und Eisen Straße | ||
Herten, Backumer Straße | ||
Herten, Polsumer Straße | ||
Recklinghausen, Lessingstraße | ||
Recklinghausen, Herzogswall | ||
Recklinghausen, Lohtor | ||
Recklinghausen, Hauptbahnhof |