Lijn O12 Mettmann, Ratinger Straße - Neanderthal S-Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 jan 2020 om 15:51
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn O12 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Rheinbahn, KVGM |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Mettmann |
Materieel | VDL Citea |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn O12 rijdt van Mettmann Metzkausen via West naar Neanderthal.
Route
Halte | ||
Mettmann, Ratinger Straße | ||
Mettmann, Kantstraße | ||
Mettmann, Metzkauser Straße | ||
Mettmann, Metzkausen Hassel | ||
Mettmann, Kibbenheide | ||
Mettmann, Am Hügel | ||
Mettmann, Florastraße | ||
Mettmann, Siedlung Kaldenberg | ||
Mettmann, Dresdener Straße | ||
Mettmann, Danziger Straße | ||
Mettmann, Posener Straße | ||
Mettmann, Karpendeller Weg | ||
Mettmann, Oderstraße | ||
Mettmann, Ruhrstraße | ||
Mettmann, Siegstraße | ||
Mettmann, Champagne | ||
Mettmann, Lerchenweg | ||
Mettmann, Neanderthal S-Bahnhof |