Lijn C Purmerend Tramplein - Alkmaar Station
Voormalige buslijn C (3) | |
Vervoerder(s) | NACO |
Regio's | Alkmaar, Zaanstreek en Waterland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 1972 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn C reed van Purmerend via Zuidoostbeemster, Middenbeemster, Noordbeemster, Schermerhorn en Stompetoren naar Alkmaar.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Purmerend, Tramplein | ||
Zuidoostbeemster | ||
Zuidoostbeemster, Halfweg | ||
Middenbeemster, Volgerweg | ||
Middenbeemster | ||
Noordbeemster, Hobrederweg | ||
Noordbeemster, Oosthuizerweg/Café Groot | ||
Noordbeemster, Kruis | ||
Schermerhorn, Schermerhornerweg | ||
Schermerhorn | ||
Stompetoren, Noordervaart | ||
Stompetoren, Zuidervaart | ||
Oudorp, Omval | ||
Oudorp, Nieuwe Schermerweg | ||
Alkmaar, Station |
Geschiedenis
Deze lijn is op een onbekend moment ontstaan.
In 1972 werd de NACO overgenomen door de NZH. Zij stapte af van de lijnletters en gaf deze lijn het nieuwe lijnnummer 107.