Lijn 97 Goor Nijverheidsweg - Haaksbergen Busstation
Buslijn 97 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Zutphen-Hengelo-Oldenzaal |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Sprinter, Optare Solo |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 97 rijdt van Goor, via Hengevelde en St. Isidorushoeve naar Haaksbergen.
Route
Halte | ||
Goor, Nijverheidsweg | ||
Goor, Spreeuwenstraat | ||
Goor, De Waerdenborch | ||
Goor, Station | ||
Goor, Overweg | ||
Goor, Haaksbergerweg | ||
Hengevelde, Wiener / Bentelerscheidingsweg | ||
Hengevelde, Kerk | ||
Hengevelde, Café De Witte | ||
Bentelo, Transformatorhuisje | ||
De Hoeve, Centrum | ||
De Hoeve, Weg naar Rietmolen | ||
Haaksbergen, Van Limborghstraat | ||
Haaksbergen, Van de Haarstraat | ||
Haaksbergen, Richterstraat | ||
Haaksbergen, Eykenhof | ||
Haaksbergen, Wiedenbroeksingel | ||
Haaksbergen, Het Wiedenbroek | ||
Haaksbergen, Het Blankenborgh | ||
Haaksbergen, Fazantstraat | ||
Haaksbergen, Busstation |
Geschiedenis
Lijn 97 werd geïntroduceerd met ingang van de nieuwe concessie ZHO op 14 december 2003. Het eindpunt in Goor werd later verlegd naar de Nijverheidsweg. Eind jaren 80 van de vorige eeuw werd deze lijn gereden onder nummer 37 en uitgevoerd door de OAD. In Haaksbergen werd toen niet via de Wiedenbroeksingel gereden maar via Gerard Terborghstraat, Middelhuisstraat en Spoelsterstraat naar de Eibergseweg.