Lijn 89 Amsterdam Marnixstraat - Krommenie Station
Voormalige buslijn 89 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 89 reed van Amsterdam via Zaandam en Wormerveer naar Krommenie.
In de avonduren na 19.00 en op zondag de gehele dag rijdt de bus ook via Willis in Krommenie.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Marnixstraat | ||
Amsterdam, Bestevaerstraat | ||
Amsterdam, Bos en Lommerplein | ||
Amsterdam, Basisweg/SFB | ||
Zaandam, Sluispolderweg | ||
Zaandam, Crematorium | ||
Zaandam, Peperstraat | ||
Zaandam, Vincent van Goghweg | ||
Wormerveer, Schildersbuurt | ||
Wormerveer, Station | ||
Wormerveer, Noordse Balk | ||
Krommenie, Padlaan | ||
Krommenie, Willis/Zonnebaars | ||
Krommenie, Kervelstraat | ||
Krommenie, Station |