Lijn 891 Grevenbroich, Neurath Kirche - Kapellen-Wevelinghoven Bahnhof
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 891 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DB Rheinlandbussub |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Grevenbroich |
Materieel | MAN Lion's City Mercedes-Benz Citaro Setra S 415 NF |
Rijdt sinds | 14 juni 2015 |
Voorganger(s) | 891 |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond (werkdagen) | 1-2x/uur (tot 23:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur (tot 22:00) |
Zondag | 1x/2 uur |
Zondagavond | 1x/2 uur (tot 21:00) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 891 rijdt van Grevenbroich Neurath via Frimmersdorf, Neuenhausen, Stadtmitte, Noithausen en Hemmerden naar Kapellen.
Dienstregeling
- Van maandag tot en met zaterdag rijdt overdag ongeveer de helft van de ritten richting Neurath Kirche tot de halte Im Meiswinkel. Op zondag doen alle ritten dit met uitzondering van de laatste ritten. De ritten die tot Im Meiswinkel rijden zijn gekoppeld aan lijn 892. In de omgekeerde richting rijden alle ritten vanaf de halte Neurath Kirche.
- Doordeweeks wordt tot circa 20:00 uur 2x/uur gereden tussen Neurath Kirche en Grevenbroich Bahnhof. Tussen Grevenbroich Bahnhof en Kapellen-Wevelinghoven Bahnhof wordt, met uitzondering van een enkele extra scholierenrit in de spits, 1x/uur gereden. Hierbij rijdt in de middagspits één scholierenrit niet via de halte Allkauf.
- In de ochtendspits rijdt buiten de vakanties één rit van de halte Im Meiswinkel naar Am Stutzkreuz. In de middag rijden één à twee ritten in de omgekeerde richting. Daarnaast rijdt buiten de vakanties in de ochtendspits rijden twee extra ritten van Neurath Kirche naar Grevenbroich Bahnhof waardoor voor een korte periode 3x/uur wordt gereden. In de vakanties rijdt maar één van de twee ritten. Ook rijdt in de ochtendspits een scholierenrit van Am Rittergut naar Gymnasium Röntgenstraße en een scholierenrit van de halte Landstraße naar Kapellen-Wevelinghoven Bahnhof.
Route
Halte | ||
Rommerskirchen, Am Stutzkreuz | ||
Grevenbroich, Kraftwerk Neurath | ||
Grevenbroich, Neurath Kirche | ||
Grevenbroich, Im Meiswinkel | ||
Grevenbroich, Neurath Schule | ||
Grevenbroich, Frankenstraße | ||
Grevenbroich, Frimmersdorf | ||
Grevenbroich, RWE | ||
Grevenbroich, RWE Baustelle | ||
Grevenbroich, Kleinfelderhof | ||
Grevenbroich, Neuenhausen Kirche | ||
Grevenbroich, Neuenhausen Schule | ||
Grevenbroich, Kolpingstraße | ||
Grevenbroich, Neuenhausener Straße | ||
Grevenbroich, Gymnasium Röntgenstraße | ||
Grevenbroich, Rathaus | ||
Grevenbroich, Platz der Deutschen Einheit | ||
Grevenbroich, Bahnhof | ||
Grevenbroich, Platz der Deutschen Einheit | ||
Grevenbroich, Merkatorstraße | ||
Grevenbroich, Hans-Sachs-Straße | ||
Grevenbroich, Eintrachtstraße | ||
Grevenbroich, Berliner Straße | ||
Grevenbroich, Noithausen Brücke | ||
Grevenbroich, Fröbelstraße | ||
Grevenbroich, Grabenstraße | ||
Grevenbroich, Am Rittergut | ||
Grevenbroich, Noithausen Allkauf | ||
Grevenbroich, Hemmerden Landstraße | ||
Grevenbroich, Humboldtstraße | ||
Grevenbroich, Daimlerstraße | ||
Grevenbroich, Auf den Hundert Morgen | ||
Grevenbroich, Am Schellberg | ||
Grevenbroich, Kreiswasserwerke | ||
Grevenbroich, Friedrichstraße | ||
Grevenbroich, Neissestraße | ||
Grevenbroich, Kapellen-Wevelinghoven Bahnhof |
Geschiedenis
Op 14 juni 2015 werd lijn 891 ingekort tot het traject tussen Kapellen en Neurath. Het traject tussen Neurath en Evinghoven wordt ondergebracht bij de nieuwe lijn 892.