Lijn 86 Norg Westeind - Hoogkerk P+R Hoogkerk
Buslijn 86 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE, Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur (LijnBelBus) |
Dal | 1x/uur (vanaf 15.15) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 86 rijdt van Norg, Donderen, Bunne, Peize en Peizermade naar Hoogkerk.
Route
Halte | ||
Norg, Westeind | ||
Norg, Peesterstraat | ||
Norg, Donderseweg | ||
Norg, Noordeinde | ||
Donderen, Dorpsweg | ||
Bunne, Bunnerveenseweg | ||
Peize, Korvemaker | ||
Peize, Schoolstraat | ||
Peize, Centrum | ||
Peize, Wolddijk | ||
Peizerwold, Peizerwold | ||
Peizermade, Stadspark | ||
Peizermade, Peizermade | ||
Hoogkerk, P+R Hoogkerk |