Lijn 86 Amsterdam Station Sloterdijk - Zaandam Brigantijnstraat
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 5 mei 2018 om 17:02
Voormalige buslijn 86 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zaanstreek (2004-2010) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 86 reed van Amsterdam Sloterdijk naar Zaandam Peldersveld.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Station Sloterdijk | ||
Amsterdam, La Guardiaweg | ||
Amsterdam, Basisweg/FSB | ||
Zaandam, Sluispolderweg | ||
Zaandam, Weerpad | ||
Zaandam, Clusiusstraat | ||
Zaandam, Dodonaeusstraat | ||
Zaandam, Galjoenstraat | ||
Zaandam, Thijssestraat | ||
Zaandam, De Weer/Twiskeweg | ||
Zaandam, Meerpaal | ||
Zaandam, Boeierlaan | ||
Zaandam, Noordwachter | ||
Zaandam, IJdoorn | ||
Zaandam, Barkstraat | ||
Zaandam, Brigantijnstraat |