Lijn 80s Tielt Station - Roeselare Station
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 80s in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/middag (per richting) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 80s rijdt van Tielt via Pittem en Ardooie naar Roeselare.
Dienstregeling
- In de middagspits rijden twee ritten in beide richtingen.
Route
Halte | ||
Tielt, Station | ||
Tielt, Vierhoek | ||
Pittem, Koevoet | ||
Ardooie, Oostlaan | ||
Ardooie, Tassche | ||
Roeselare, Wetterenstraat | ||
Roeselare, Station |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanwege de slechte financiële situatie van De Lijn werd in 2012 een actieplan uitgevoerd. In dit plan werden diverse maatregelen genomen voor betere financiën. Eén van deze maatregelen was dat het aanbod van het busvervoer beter afgestemd zou worden op de vraag. Voor deze lijn gold dat per 1 juli 2012 alle ritten in de daluren en het weekend werden geschrapt vanwege de geringere bezetting. Slechts op woensdag tijdens de schoolperiode bleven rond het middaguur nog enkele ritten gehandhaafd. Doch op een later moment, medio 2016/2017 werden deze ritten ook geschrapt.