Lijn 80 Zwartsluis Busstation - Zwolle Campus
Voormalige buslijn 80 | |
Vervoerder(s) | NWH (... - 1991), DVM/NWH (1991 - ...) |
Regio | Kop van Overijssel |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | i.i.g. 1988 t/m 1991 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/ochtendspits 3x/middagspits |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 80 reed van Zwartsluis via Hasselt en Genne naar Zwolle.
Route
Route is niet compleet, alleen de tijdhalte worden getoond
Halte | ||
Zwartsluis, Busstation | ||
Zwartsluis, Nieuwesluis | ||
Zwartsluis, Kranerweerd | ||
Zwartsluis, De Velde | ||
Zwartsluis, Kloosterziel | ||
Hasselt, Stadsweg | ||
Hasselt, Scheepswerf | ||
Hasselt, Sportpark | ||
Hasselt, Kerspel | ||
Hasselt, De Baak | ||
Hasselt, H. van Viandenplein | ||
Hasselt, Zandvoortweg | ||
Hasselt, Verkavelingsweg Perceel 8 | ||
Hasselt, Boerderijweg | ||
Hasselt, Verkavelingsweg Perceel 11 | ||
Genne, Glinthuisweg | ||
Genne, Klinkerweg | ||
Genne, Havenzatheweg | ||
Genne, Dashorstweg | ||
Genne, Vijfhoekweg | ||
Genne, Doornweg/Vechtdijk | ||
Genne, Vechterstrand | ||
Genne, Vechtbrug | ||
Genne, Viaduct Rijksweg | ||
Genne, De Toerist | ||
Zwolle, Campherbeeklaan | ||
Zwolle, Rijnlaan | ||
Zwolle, Bachlaan | ||
Zwolle, Mozartlaan | ||
Zwolle, Sweelinckplein | ||
Zwolle, Nijverheidstraat | ||
Zwolle, Blaloweg | ||
Zwolle, Rieteweg/LTS | ||
Zwolle, Campus |
Geschiedenis
Deze lijn vindt z'n oorsprong bij de NWH.
In de dienstregeling 1988/1989 reden in de ochtendspits drie ritten naar Zwolle en reden in de middagspits vier ritten naar Zwartsluis, één van deze ritten reed tussen de Rieteweg en Hasselt Scheepswerf non-stop.