Lijn 79 Arnhem Centraal Station - Doetinchem OV-station
Voormalige buslijn 79 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Achterhoek |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 79 reed van Arnhem rechtstreeks over de A348 naar Doetinchem.
In Arnhem stopte de bus voornamelijk op de belangrijkste haltes, tussen Drempt en Doetinchem werd slechts op enkele haltes gestopt.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Willemplein | ||
Arnhem, Velperplein/Van Muylwijkstraat | ||
Arnhem, Station Velperpoort | ||
Arnhem, Hoflaan (AKZO) | ||
Arnhem, Raapopseweg | ||
Arnhem, Huyghenslaan | ||
Arnhem, Vondellaan | ||
Arnhem, Zuilenstein/HAN-complex | ||
Arnhem, Middachtensingel | ||
Drempt, De Braamberg | ||
Hoog Keppel, Burg. Vrijlandweg | ||
Laag Keppel, Gouden Leeuw | ||
Doetinchem, Den Ooiman | ||
Doetinchem, Erdbrinkplein | ||
Doetinchem, Centrum | ||
Doetinchem, Gemeentehuis | ||
Doetinchem, OV-station |