Lijn 73 Soest Soestdijk Noord - Eemnes Wezeboom
Voormalige buslijn 73 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Provincie Utrecht (2009-2016) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | 14 december 2008 t/m 10 december 2016 |
Voorganger(s) | 73 |
Opvolger(s) | 573 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 73 reed van Soest via Baarn naar Eemnes.
Route
Halte | ||
Soest, Soestdijk Noord | ||
Soest, Colenso | ||
Baarn, Luitenant Generaal van Heutszlaan | ||
Baarn, Station | ||
Baarn, Nieuwstraat | ||
Baarn, Ziekenhuis Meander | ||
Baarn, Gaslaan | ||
Baarn, Nachtegaallaan | ||
Baarn, Diepenbrocklaan | ||
Baarn, Bachlaan | ||
Baarn, Drakenburgerweg | ||
Baarn, Oude Amsterdamsestraatweg | ||
Eemnes, 't Zwaantje | ||
Eemnes, Eemnes Binnen | ||
Eemnes, Seldenrijkweg | ||
Eemnes, Wakkerendijk 110 | ||
Eemnes, Rooms Katholieke School | ||
Eemnes, Raadhuislaan | ||
Eemnes, Braadkamp | ||
Eemnes, Patrijzenhof | ||
Eemnes, Zomertaling | ||
Eemnes, Simonsveen | ||
Eemnes, Aartseveen | ||
Eemnes, BEL kantoor | ||
Eemnes, Pijpestrootje | ||
Eemnes, Wezeboom |
Geschiedenis
Met ingang van 14 december 2008 ging de concessie Provincie Utrecht van start, waarin alle bestaande concessies in Utrecht waren geïntegreerd. De dienstregeling van lijn 73 bleef voor wat betreft frequenties ongewijzigd, maar de route werd lichtjes aangepast. Het nieuwe begin- en eindpunt werd de halte Wezeboom.
Met ingang van 11 december 2016 nam Syntus het vervoer in de provincie Utrecht over en werd lijn 73 omgezet in buurtbus 573. De route werd enerzijds verlengd naar Soest Zuid via de route van lijn 21 en anderzijds naar Blarium Tergooi Ziekenhuis.