Lijn 73 Haarlem Winkelcentrum Schalkwijk - Heemskerk St. Jozefziekenhuis/Uitgeest Station
Voormalige buslijn 73 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Haarlem-IJmond |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2-4x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Voormalige nachtbuslijn 73 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Haarlem-IJmond |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1996 t/m ... |
Frequenties
| |
Vrijdagnacht | 1x/nacht |
Zaterdagnacht | 1-2x/nacht |
De lijn reed in de nacht na de genoemde dag(en) |
---|
Lijn 73 reed van Haarlem via Santpoort en Beverwijk en Heemskerk naar Uitgeest.
Dienstregeling
- In de spitsuren werd 2x/uur naar Uitgeest en 2x/uur naar Heemskerk gereden.
- In de daluren en op zaterdag overdag werd 2x/uur naar Uitgeest gereden en werd binnen Haarlem 2x/uur gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Haarlem, Winkelcentrum Schalkwijk | ||
Haarlem, Robert Kochlaan | ||
Haarlem, Jacques van Looystraat | ||
Haarlem, Station | ||
Haarlem, Julianapark | ||
Haarlem, Zaanenlaan | ||
Haarlem, Vergierdeweg | ||
Haarlem, Muiderslotweg | ||
Haarlem, Delftplein | ||
Velserbroek, Centrum | ||
Beverwijk, Station | ||
Beverwijk, Stadskantoor | ||
Beverwijk, Van Riemsdijklaan | ||
Heemskerk, Doctor Prinsen Sporthal | ||
Heemskerk, Sint-Jozefziekenhuis | ||
Uitgeest, Station |
Geschiedenis
Vanaf 1 juni 1996 gingen in de avonduren en op zondag alle ritten van/naar Uitgeest rijden. Ook gingen de ritten in de nacht van zaterdag op zondag verder rijden de Westerwerf, opdat Bobs Party Palace en Top2000 hiermee bereikbaar werden voor stappers.