Lijn 738 Düsseldorf Hauptbahnhof - Mettmann Jubiläumsplatz
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 apr 2017 om 19:59
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 738 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Rheinbahn |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Solaris Urbino G |
Rijdt sinds | 21 februari 2016 |
Opvolger(s) | 738 |
Frequenties
| |
Spits | 3-6x/uur |
Dal | 1-6x/uur |
Avond | 1-3x/uur |
Zaterdag | 1-3x/uur |
Zondag | 1-3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 738 rijdt van Düsseldorf Hauptbahnhof via Düsseldorf Gerresheim, Ludenberg en Hubbelrath naar Mettmann.
Dienstregeling
- In de spitsuren wordt 6x/uur gereden tussen Hauptbahnhof en Dreherstraße; 3x/uur gaat de bus door naar Mettmann.
- In de daluren wordt 6x/uur naar Dreherstraße gereden, 3x/uur naar Gerresheim Krankenhaus en 1x/uur gaat de bus door naar Mettmann.
- In de avonduren en in het weekend wordt 3x/uur gereden naar Gerresheim Krankenhaus en 1x/uur gaat de bus door naar Mettmann.
- In de avonduren rijden de ritten via Knittkuhl.
Route
Halte | ||
Düsseldorf, Hauptbahnhof | ||
Düsseldorf, Worringer Platz | ||
Düsseldorf, Elisabethkirche | ||
Düsseldorf, Langerstraße | ||
Düsseldorf, Kettwiger Straße | ||
Düsseldorf, Stadtwerke/Düsselstrand | ||
Düsseldorf, Betriebshof Stadtwerke | ||
Düsseldorf, Höherweg | ||
Düsseldorf, Fortunaplatz | ||
Düsseldorf, Rosmarinstraße | ||
Düsseldorf, Dieselstraße | ||
Düsseldorf, Siedlerweg | ||
Düsseldorf, Poststadion | ||
Düsseldorf, Bertastraße | ||
Düsseldorf, Torfbruchstraße | ||
Düsseldorf, Dreherstraße | ||
Düsseldorf, Gerresheim Rathaus | ||
Düsseldorf, Am Lehn | ||
Düsseldorf, Schwarzbachstraße | ||
Düsseldorf, Gräulinger Straße/Gerresheim Krankenhaus | ||
Düsseldorf, Gerresheim Krankenhaus | ||
Düsseldorf, Gallberg | ||
Ludenberg, Blanckertzstraße | ||
Ludenberg, Schellbergweg | ||
Knittkuhl, Rotthäuser Weg | ||
Knittkuhl, Klashausweg | ||
Knittkuhl, Am Mergelsberg | ||
Knittkuhl, In der Flieth | ||
Knittkuhl, Am Püttkamp | ||
Knittkuhl, In der Flieth | ||
Knittkuhl, Am Mergelsberg | ||
Knittkuhl, Klashausweg | ||
Knittkuhl, Rotthäuser Weg | ||
Hubbelrath, Neuenhaus | ||
Hubbelrath, Hubbelrath | ||
Hubbelrath, Schmidtberg | ||
Mettmann, Lindchen | ||
Mettmann, Peckhaus/Kreispolizeibehörde | ||
Mettmann, Auf dem Hüls | ||
Mettmann, Stübbenhaus | ||
Mettmann, Am Kolben | ||
Mettmann, Neanderstraße | ||
Mettmann, Zentrum Bahnhof | ||
Mettmann, Jubiläumsplatz |
Geschiedenis
Op 21 februari 2016 werd lijn 738 ingekort tot het Jubiläumsplatz in Mettmann. Daarnaast werden er extra ritten gereden in Düsseldorf.