Lijn 70 Zwolle Station - Zwartsluis Busstation
Voormalige buslijn 70 | |
Vervoerder(s) | NWH (... - 1991), DVM/NWH (1992 - ...) |
Regio | Kop van Overijssel |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten B88 |
Periode | iig. 1991 t/m 1994 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1-2x/avond |
Koopavond | 1-3x/avond |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Zondagavond | 1x/avond |
Lijn 70 reed van Zwolle via Genne en Hasselt naar Emmeloord.
Route
Halte | ||
Zwolle, Station | ||
Zwolle, Weezenlanden | ||
Zwolle, Schuurmanstraat | ||
Zwolle, Politiebureau | ||
Zwolle, H.T.S. | ||
Zwolle, Park Weezenlanden | ||
Zwolle, Assendorperdijk | ||
Zwolle, Dierenweide | ||
Zwolle, Sophiaziekenhuis/ANWB | ||
Zwolle, Philips/Ceintuurbaan | ||
Zwolle, Rechterland | ||
Zwolle, Haersterveenweg | ||
Zwolle, Campherbeeklaan | ||
Genne, Vechtbrug | ||
Genne, Viaduct Rijksweg | ||
Genne, Vechterstrand | ||
Genne, Doornweg/Vechtdijk | ||
Genne, Vijfhoekweg | ||
Genne, Dashorstweg | ||
Genne, Havezatheweg | ||
Genne, Klinkerweg | ||
Genne, Glinthuisweg | ||
Genne, Verkavelingsweg Perceel 11 | ||
Hasselt, Boerderijweg | ||
Hasselt, Verkavelingsweg Perceel 8 | ||
Hasselt, Zandvoortweg | ||
Hasselt, Hendrik van Viandenplein | ||
Hasselt, De Baak | ||
Hasselt, Kerspel | ||
Hasselt, Sportpark | ||
Hasselt, Scheepswerf | ||
Hasselt, Stadsweg | ||
Hasselt, Kloosterziel | ||
Zwartsluis, De Velde | ||
Zwartsluis, Kranerweerd | ||
Zwartsluis, Nieuwesluis | ||
Zwartsluis, Busstation |
Geschiedenis
Deze lijn vindt z'n oorsprong bij de NWH.
In de dienstregeling 1988/1989 werd van maandag t/m zaterdag overdag een basisuurdienst gereden. In de ochtendspits richting Zwolle en in de middagspits richting Zwartsluis werd, buiten de schoolvakanties, elk half uur gereden. Op zondag overdag reden slechts drie à vier ritten per richting en in de avonduren werd nog maar beperkt gereden.