Lijn 70 Leeuwarden Station - Minnertsga Mooie Paal
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 19 sep 2009 om 13:27 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=70 |vervoerder=Connexxion |concessie=Noord- en Zuidwest-Friesland |materieel=VDL Berkhof Ambassador |lijnsoort=streekbus |frequentie_spits=2x/uur |frequent...)
Buslijn 70 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur (vakantie: 1x/uur) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 70 rijdt van Leeuwarden via Beetgum, Berlikum, Sint Annaparochie en Sint Jacobiparochie naar Minnertsga.
Route
Halte | ||
Leeuwarden, Busstation / NS | ||
Leeuwarden, Zaailand | ||
Leeuwarden, Harlingersingel | ||
Leeuwarden, Europaplein | ||
Leeuwarden, Westeinde | ||
Beetgum, Provincialeweg | ||
Berlikum, Provincialeweg | ||
Sint Annaparochie, Warmoesstraat | ||
Sint Annaparochie, Van Harenstraat | ||
Sint Annaparochie, Statenstraat | ||
Sint Annaparcohie, AZC | ||
Sint Jacobiparcohie, Koudeweg | ||
Sint Jacobiparochie, Noordzigt | ||
Sint Jacobiparochie, Oosteinde | ||
Sint Jacobiparochie, Sint Jacobiparochie | ||
Sint Jacobiparochie, Zuideinde | ||
Minnertsga, Mooie Paal |