Lijn 70 Kleve Bahnhof - Goch Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 28 feb 2022 om 16:55
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 70 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DB Rheinlandbussub |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City (G) Iveco Crossway LE Mercedes-Benz Citaro Setra S 415 LE Business |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/(2) uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/2 uur (tot 15:00) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 70 rijdt van Kleve Stadtmitte via Kleve Weißes Tor, Bedburg-Hau Ortsmitte en Goch Pfalzdorf naar Goch Stadtmitte.
Dienstregeling
- Doordeweeks wordt overdag standaard 1x/uur gereden. In de daluren zitten er enkele gaten van twee uur in de dienstregeling.
- In de ochtendspits rijdt een enkele scholierenrit van Goch of Bedburg-Hau Bahnhof naar Kleve Weißes Tor. Daarnaast rijdt een extra rit van Goch Bahnhof naar Kleve Bahnhof.
Route
Halte | ||
Kleve, Bahnhof | ||
Kleve, Koekkoek-Platz | ||
Kleve, Frankenstraße | ||
Kleve, Lindenallee | ||
Kleve, Nassauer Allee | ||
Kleve, Sankt-Antonius-Hospital | ||
Kleve, Weißes Tor | ||
Kleve, Am Freudenberg | ||
Bedburg-Hau, Schmelenheide | ||
Bedburg-Hau, Bahnhof | ||
Bedburg-Hau, Schmiede | ||
Goch, Tannenbusch | ||
Goch, Forsthaus | ||
Goch, Pfalzdorf Bahnhof | ||
Goch, Pfalzdorf Katholische Kirche | ||
Goch, Pfalzdorf Heidekamp | ||
Goch, Tön am Berg | ||
Goch, Spitzbergen | ||
Goch, Bahnhof |
Geschiedenis
Op 27 mei 2018 werd de halte Sternbuschbad hernoemd in Am Freudenberg.