Lijn 70 Hilversum Station NS - Amersfoort Centrum
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 25 sep 2011 om 19:02 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=70 |vervoerder=Connexxion |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=2x/uur |frequentie_dal=2x/uur |frequentie_zaterdag=2x/uur |frequentie_zondag=1…')
Voormalige buslijn 70 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Lijn 70 reed van Hilversum via Lage Vuursche en Soest naar Amersfoort.
Van maandag t/m zaterdag overdag ging de bus bij het station verder als lijn 16 van/naar Hoogland. In de avonduren en op zondag werd 1x/uur Amersfoort - Soestdijk Noord gereden en 1x/uur Amersfoort - Hilversum.
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. Op een later moment kwam het eindpunt bij station Amersfoort te liggen.
Route
Halte | ||
Hilversum, Station NS | ||
Hilversum, Groest / Veerstraat | ||
Hilversum, Sint Vituskerk | ||
Hilversum, Hollandselaan | ||
Hilversum, Sportpark | ||
Hilversum, Oostereind | ||
Hilversum, Surinamelaan | ||
Lage Vuursche, Monnikenberg | ||
Lage Vuursche, Groot Kievitsdal | ||
Lage Vuursche, Hoge Vuurseweg | ||
Lage Vuursche, De Roskam | ||
Baarn, Bosbad | ||
Baarn, Roosterbos | ||
Soest, Colenso | ||
Soest, Koninginnelaan | ||
Soest, Soestdijk Noord | ||
Soest, Merelweg | ||
Soest, Laanstraat | ||
Soest, Nijverheidsweg | ||
Soest, Jan de Rooijstraat | ||
Soest, Koningsweg | ||
Soest, Spinet | ||
Soest, Gemshoorn | ||
Soest, Winkelcentrum Overhees | ||
Soest, Choristenpad | ||
Soest, Isaacstraat | ||
Soest, Eigendomweg | ||
Soest, Station Zuid | ||
Soest, Winkelcentrum Zuid | ||
Soest, Van Lenneplaan | ||
Soest, De Birkt | ||
Soest, Zandlaan | ||
Soest, Soesterweg | ||
Amersfoort, Dierenpark | ||
Amersfoort, Daam Fockemalaan | ||
Amersfoort, Warande | ||
Amersfoort, Groen van Prinstererlaan | ||
Amersfoort, Station NS | ||
Amersfoort, Centrum |