Lijn 704 Leerdam Eiland - Arkel Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 25 jul 2017 om 12:14
Buurtbuslijn 704 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Buurtbus |
Vereniging | De Linge |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur (deel avondspits belbus) |
Dal | 1x/uur |
Avond | 0-1x/uur (belbus) |
Zaterdag | 0-1x/uur (belbus, 2x/dag als vaste buurtbus) |
Zondag | 0-1x/uur (belbus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 704 rijdt van Leerdam via Oosterwijk, Kedichem en Rietveld naar Arkel.
dienstregeling
- De ritten in Leerdam beginnen bij het Huis ter Leede en de ritten uit Arkel eindigen bij het Station.
- Op zaterdag wordt er 2x per dag als vaste bus gereden en is de rest van de ritten een belbus tussen Leerdam Station en Arkel.
- Ook 's avonds en op zondag rijdt er een belbus tussen Leerdam Station en Arkel.
Route
Halte | ||
↓ | Leerdam, Huis ter Leede | |
Leerdam, Trefpunt | ||
Leerdam, Molenlaan | ||
Leerdam, Dr. C. Voogdplein | ||
Leerdam, Prinses Marijkestraat | ||
Leerdam, Lingestein | ||
Leerdam, Prinses Marijkestraat | ||
Leerdam, Dr. C. Voogdplein | ||
Leerdam, Station | ||
Leerdam, Recht van ter Leede | ||
Leerdam, Joost de Jongestraat | ||
Leerdam, Pauluskerk | ||
Leerdam, Rehobothkerk | ||
Leerdam, Glasmuseum | ||
Oosterwijk, Driesprong | ||
Kedichem, De Stoof | ||
35px | Rietveld, Spijkse Veer | |
Arkel, Dam | ||
Arkel, Peperhof | ||
Arkel, Prinses Beatrixstraat | ||
Arkel, Schotdeurenbrug | ||
Arkel, Station (gekoppeld aan buurtbus 705) |