Lijn 701 Sliedrecht Ziekenhuis - Gorinchem Station
Buurtbuslijn 701 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Voorganger(s) | 151 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/(2) uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 701 rijdt van Sliedrecht via Bleskensgraaf, Brandwijk, Ottoland, Goudriaan, Noordeloos en Hoornaar naar Gorinchem.
Dienstregeling
- In de spits rijden op deeltrajecten enkele extra ritten.
- Een enkele rit vanuit Gorinchem rijdt niet via het Beatrixziekenhuis.
- Niet alle ritten rijden vanaf het Ziekenhuis in Sliedrecht.
Route
Halte | ||
Sliedrecht, Ziekenhuis | ||
Sliedrecht, Burgemeester Winklerplein | ||
Sliedrecht, Begraafplaats | ||
Sliedrecht, Station | ||
Wijngaarden, Provincialeweg | ||
Bleskensgraaf, A3 De Waard | ||
Bleskensgraaf, Dorp | ||
Bleskensgraaf, Graafzicht | ||
Brandwijk, Kerkweg | ||
Brandwijk, Vuilendam | ||
Ottoland, Ankerplaats | ||
Ottoland, Vlietbrug | ||
Ottoland, De Hoef | ||
Ottoland, Gereformeerde Kerk | ||
Ottoland, Nederlands Hervormde Kerk | ||
Ottoland, Polderweg | ||
Goudriaan, Provincialeweg | ||
Goudriaan, Raadhuisstraat | ||
Goudriaan, Garage De Vos | ||
Goudriaan, 't Fort | ||
Goudriaan, Oosteinde | ||
Goudriaan, Noord-Zuidzijde | ||
Noordeloos, Tiendweg | ||
Noordeloos, Kerkweg | ||
Noordeloos, Dorp | ||
Noordeloos, Provincialeweg N214 | ||
Hoornaar, Dorp | ||
Hoornaar, Nederlands Hervormde Kerk | ||
Hoornaar, Viersprong | ||
Hoornaar, Gemeentehuis | ||
Gorinchem, Viaduct A15/Da Vinci | ||
Gorinchem, Schotdeuren | ||
Gorinchem, De Schutse | ||
Gorinchem, Beatrixziekenhuis | ||
Gorinchem, Station |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 werden de belbusritten tussen station Sliedrecht en de dorpskern van Wijngaarden ondergebracht in een nieuwe belbuslijn 570.