Lijn 69 Zoutkamp GADO - Warffum Station NS
Voormalige buslijn 69 | |
Vervoerder(s) | GADO (... - 1998), Arriva (1998 - ...) |
Regio | Noord-Groningen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 69 reed van Zoutkamp via Ulrum, Leens, Kloosterburen, Pieterburen, Westernieland en Den Andel naar Warffum.
Route
Halte | ||
↓ | Zoutkamp, Stalling GADO | |
Zoutkamp, Dorpshuis | ||
Ulrum, Stationsweg | ||
Leens, Zwembad | ||
Kloosterburen, De Kolk | ||
Kleine Huisjes, Kleine Huisjes | ||
Broek, Driesprong | ||
Wierhuizen, Wierhuizen | ||
Pieterburen, Driesprong | ||
Westernieland, Jan. Heidemastraat | ||
Den Andel, Oosterweg | ||
Warffum, Driesprong Westervalge | ||
↓ | Warffum, Station |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de GADO Dienstregeling 1990/1991 reed lijn 69 in de ochtend twee ritten.
In de GADO Dienstregeling 1994/1995 reed deze lijn in de ochtend twee ritten waarvan de eerste in Kloosterburen begon bij halte De Kolk.
In de Arriva dienstregeling 1999/2000 en de dienstregeling 2000-2001 werd er één rit gereden van Zoutkamp naar Warffum in de ochtend.