Lijn 69 Assendelft Station - Zaandam Voorsterbeek
Buslijn 69 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zaanstreek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 13 december 2015 |
Voorganger(s) | 63, 68, 69 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 69 rijdt van Assendelft via Krommenie, Wormerveer en Koog a/d Zaan naar Zaandam, alwaar de bus via het station, het Zaans Medisch Centrum en Kogerveld naar 't Kalf rijdt.
Dienstregeling
- In de avonduren en op zondag wordt tussen station Zaandam en 't Kalf één keer per uur gereden.
Route
Halte | ||
Assendelft, Station Krommenie-Assendelft | ||
Krommenie, Jupiterstraat | ||
Krommenie, Neptunuslaan | ||
Krommenie, Grote Beer | ||
Krommenie, Armstrongbrug | ||
Krommenie, Glennstraat | ||
Krommenie, Kervelstraat | ||
Krommenie, Willis/Zonnebaars | ||
Krommenie, Blok | ||
Krommenie, Heiligeweg | ||
Krommenie, Badhuislaan | ||
Krommenie, Padlaan | ||
Wormerveer, Noordse Balk | ||
Wormerveer, Krokusstraat | ||
Wormerveer, Westerstraat | ||
Wormerveer, Cor Bruijnweg | ||
Wormerveer, Lijsterstraat | ||
Wormerveer, Noorderstraat | ||
Wormerveer, Noordeinde | ||
Wormerveer, Zaanweg | ||
Wormerveer, Station | ||
Wormerveer, Warmoesstraat | ||
Wormerveer, Plein 13 | ||
Wormerveer, Schildersbuurt | ||
Zaandijk, Witte Veerstraat | ||
Koog a/d Zaan, Station Koog Zaandijk | ||
Koog a/d Zaan, Verzetstraat/Provincialeweg | ||
Koog a/d Zaan, Leliestraat | ||
Zaandam, Westerwateringtunnel | ||
Zaandam, Station | ||
Zaandam, Vinkenstraat | ||
Zaandam, Gedempte Gracht | ||
Zaandam, Peperstraat | ||
Zaandam, Veldvliegerweg | ||
Zaandam, Kopermolenstraat | ||
Zaandam, Zaans Medisch Centrum | ||
Zaandam, Hof van Zaenden | ||
Zaandam, Kogerveld Station | ||
Zaandam, Jufferstraat | ||
Zaandam, Sportvelden | ||
Zaandam, Borgerdiep | ||
Zaandam, De Twee Gebroeders | ||
Zaandam, IJssel | ||
Zaandam, Kennemerbeek | ||
Zaandam, Schipbeek | ||
Zaandam, Voorsterbeek |
Geschiedenis
Op 15 december 2013 werd de frequentie verlaagd naar 1x/uur. De vervallen ritten tussen station Wormerveer en station Krommenie-Assendelft zijn overgenomen door lijn 68, tussen station Wormerveer en station Koog Bloemwijk zijn de ritten door lijn 67 overgenomen.
Op 13 december 2015 werden alle ritten van lijn 68 geïntegreerd in deze lijn. De frequentie ging hierdoor omhoog naar een halfuursdienst van maandag t/m zaterdag overdag. In Zaandam ging de lijn voortaan via de provincialeweg rijden i.p.v. Vinkenstraat (Centrum) rijden i.p.v. de Vinkenstraat. In de avonduren en op zondag rijdt de lijn binnen Zaandam maar 1x/uur.