Lijn 680 Roermond Busstation - Echt Station NS
Voormalige buslijn 680 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Lijnsoort | Lijntaxi |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/(2)uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 80 reed van Roermond via De Kemp, Melick, Sint Odiliënberg, Montfort en Sint Joost naar Echt.
Deze lijntaxi reed alleen in de daluren en op op zaterdag en zondag overdag tussen Montfort en Echt. In de avonduren werd het gehele traject van lijn 80 gereden.
Deze lijn ontstond op 1 juni 1997, toen de lijntaxi de minder rendabele ritten van lijn 80 overnam. Het is onbekend wat er verder mee gebeurd is.
Route
Halte | ||
Roermond, Busstation/NS | ||
Roermond, Ziekenhuis | ||
Roermond, Bredeweg / Nassaustraat | ||
Roermond, Bredeweg / Kon. Regentesselaan | ||
De Kemp, Bredeweg / Kerkhofweg | ||
De Kemp, Bredeweg / Terbaansweg | ||
De Kemp, M.L.K.-School | ||
Melick, Heinsbergerweg 34 | ||
Sint Odiliënberg, Roerbrug | ||
Sint Odiliënberg, Bernhardlaan | ||
Sint Odiliënberg, Bosserveldweg | ||
Sint Odiliënberg, Schaapsweg | ||
Montfort, Waarderweg 59a | ||
Montfort, Waarderweg 9/16 | ||
Montfort, Dijk | ||
Montfort, Markt | ||
Montfort, Zandstraat | ||
Sint Joost, Kerk | ||
Echt, Galvaniweg | ||
Echt, Olmstraat / Ligusterstraat | ||
Echt, Olmstraat / Eikstraat | ||
Echt, Wilhelminalaan / Acaciastraat | ||
Echt, Emmastraat | ||
Echt, Kerkveldsweg West / Beatrixstraat | ||
Echt, Station NS |