Lijn 675 Lemelerveld Café Reimink - Ommen Guido de Brèsschool
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 1 feb 2015 om 14:55
Buslijn 675 | |
Vervoerder(s) | Taxi Brinker i.o.v. Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Divers |
Rijdt sinds | 27 augustus 2014 |
Voorganger(s) | 675 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Dal | 1x/dag (alleen woensdag en vrijdag) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 675 rijdt van Lemelerveld naar Ommen. Hoewel deze lijn een schoolbus is, mag deze ook door reguliere passagiers gebruikt worden.
Dienstregeling
De frequentie is afhankelijk van de dag:
- Maandag t/m vrijdag rijdt lijn 675 in de ochtend 1 rit richting Ommen en in de middag 1 rit richting Lemelerveld;
- Woensdag en vrijdag rijdt lijn 675 rond het middaguur 1 extra rit richting Lemelerveld.
Route
Halte | ||
↓ | Lemelerveld, Café Reimink | |
↑ | Lemelerveld, Brugstraat | |
Ommen, Stadshaghen | ||
Ommen, Guido de Brèsschool |
Geschiedenis
Op 27 augustus 2014 is lijn 675 ingekort tot Lemelerveld, waar overstap is op andere streeklijnen. Het traject naar Nijverdal verviel hierdoor.